Dziś jest: 4 grudzień 2023 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
FILM
KINO MARZENIE
ZAPOWIEDZI FILMOWE
CZWARTY-ekSTRA FILM
PLAN KINA
KINO OFF
PROJEKCJE SPECJALNE
TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
CINEMA OFF
AKADEMIA FILMOWA
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plFILM / KINO MARZENIE

drukuj
2006-01-17
"TYLKO MNIE KOCHAJ" (źródło: inf.wł./MTL Maxfilm)
Nowa komedia romantyczna twórców "Nigdy w życiu!" Ryszarda Zatorskiego (scenariusz i reżyseria), Tomasza Dobrowolskiego (zdjęcia) oraz producenta Tadeusza Lampki.  Zgranej, filmowej ekipy, która na co dzień produkuje najchętniej oglądane seriale w Polsce: "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Kryminalnych".

„TYLKO MNIE KOCHAJ” - to historia o tym, że dla prawdziwej miłości warto ryzykować – nawet bardzo wiele.

Bohaterem filmu jest młody, przystojny architekt Michał. Na jego drodze pojawiają się nagle aż trzy kobiety: Agata, Julia oraz kilkuletnia Michalina. Od przybytku - podobno - głowa nie boli, ale... Piękne panie - każda z osobna - skutecznie wywracają spokojne, poukładane życie Michała do góry nogami!
Jako filmowy Michał, Maciej Zakościelny - niczym legendarny Parys - będzie musiał wybrać tą najpiękniejszą, najbardziej kuszącą, wymarzoną... Po prostu: Kobietę Swojego Życia. Tą, której głęboko spojrzy w oczy i szepnie: "Tylko mnie kochaj...". Kogo wybierze? Delikatną Julię (Agnieszka Grochowska) czy pełną temperamentu Agatę (Agnieszka Dygant)?

Odpowiedź już od 20 stycznia - "Tylko mnie kochaj" w Kinie Marzenie!

GWIAZDORSKA OBSADA


Główne role w filmie grają Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska i Agnieszka Dygant  - najbardziej obiecujący aktorzy młodego pokolenia. Wystąpią w towarzystwie gwiazd: Jana Frycza, Grażyny Szapołowskiej. W "Tylko mnie kochaj" zobaczymy również Marcina Bosaka, Przemysława Sadowskiego, Dominikę Kluźniak, Tomasza Karolaka, Iwonę Wszołkównę, Bartosza Żukowskiego.  


MACIEJ ZAKOŚCIELNY

Media piszą o nim "polski Brad Pitt". Fani też komplementów mu nie szczędzą.
- Maciek jest po prostu boski i bardzo przystojny! Jego imię i nazwisko mam napisane nawet na ławce szkolnej! Jak bym go zobaczyła na ulicy to rzuciłabym mu się na szyję! - to tylko jedna z setek wypowiedzi, jakie można przeczytać na jego temat w internecie. Ostatnio czytelnicy portalu www.ifilm.pl przyznali mu tytuł Najciekawszego Aktora Młodego Pokolenia.
Urodził się 7. maja 1980 r. w Stalowej Woli. Zew sceny poczuł jeszcze w podstawówce. Jako mały chłopiec wziął udział w lokalnym konkursie z cyklu Minilista Przebojów - tak dobrze naśladował Shakina Stevensa, że zdobył trzecie miejsce.
Przez trzynaście lat uczył się w szkole muzycznej, w klasie skrzypiec. Gra także na fortepianie, a ostatnio również na afrykańskich bębnach. Przez pięć lat trenował karate. Oba talenty - muzyczny i sportowy - przydały mu się na... egzaminie do Akademii Teatralnej w Warszawie. Stojąc przed komisją mówił przygotowany monolog, jednocześnie odgrywając scenkę walki z wyimaginowanym przeciwnikiem - efektowne skoki, wykopy i ciosy karate. A później wyciągnął skrzypce i... zagrał i zaśpiewał.
Jednak zanim stał się bożyszczem nastolatek poznał smak życia. Chciał podróżować, więc aby na to zarobić bywał ulicznym grajkiem. W paryskim metrze, uciekając przed patrolami policji, grał dla pasażerów na skrzypcach. Obecnie fanki Macieja Zakościelnego wzdychają za każdym razem, gdy jako komisarz Marek Brodecki pojawia się w serialu "Kryminalni"... Na żywo widzowie mogą go oglądać na scenie Teatru Współczesnego w Warszawie.


AGNIESZKA GROCHOWSKA

Kocha ją krytyka i publiczność, to prawdziwa gwiazda młodego pokolenia Niebanalna uroda Agnieszki Grochowskiej, seksapil i aura tajemniczości, która ją otacza - sprawiają, że pożądają jej najlepsi reżyserzy w kraju.   Dlatego może sobie pozwolić na przebieranie w proponowanych jej rolach.
Urodziła się w Sylwestra - ostatniego dnia 1979 r. Trzy lata temu ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W ciągu ostatnich czterech lat wystąpiła aż w siedmiu filmach, w tym trzech produkcjach zagranicznych.
Wciąż marzy o zagraniu w filmie kostiumowym i... klasycznym romansie.
Krytycy zgodnie uznają ją za najbardziej obiecującą aktorkę młodego pokolenia.
Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Alarm" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Kolejną rolę - z Łukaszem Garlickim i Dominiką Ostałowską w "Warszawie" - również zagrała u tego samego reżysera.
Kolejnym obrazem aktorki były "Pręgi". Magda Piekorz - reżyser - zaproponowała jej główną rolę po tym, jak zobaczyła ją na scenie teatru w "Amadeuszu". Jej gra zrobiła na niej takie wrażenie, że pani reżyser zrezygnowała nawet ze zdjęć próbnych. Za rolę Tani w "Pręgach" aktorka otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł 2005 oraz nominację do Jameson Peoples Choice Awards (nagroda publiczności przyznawana w ramach Europejskich Nagród Filmowych).
W 2003 r. aktorka wystąpiła w produkcji niemieckiej pt. "Unterwegs" w reżyserii Jana Krügera. W ubiegłym roku Agnieszka Grochowska zagrała również główną - tytułową - rolę w międzynarodowej produkcji "Podróż Niny". Pojawiła się też w kolejnym niemieckim filmie, pt.: "Nimm dir dein Leben".
Agnieszkę Grochowską zobaczyć można również w dwóch stołecznych teatrach - Studio i Narodowym.


AGNIESZKA DYGANT

Media nazywają ją polską Sandrą Bullock - i to nie tylko przez czarne włosy, migdałowe oczy i figurę z nogami do nieba. Agnieszka Dygant to jedna z nielicznych aktorek, które łączą urodę z niezwykłym talentem komediowym.  
W "Tylko mnie kochaj"  Agnieszka Dygant zostanie elegancką panią architekt, Agatą - jedną z dwóch pięknych kobiet, które będą walczyć o serce głównego bohatera, Michała...
Urodziła się 27 marca 1973 r. jako zodiakalny baran. W 1998 r. ukończyła łódzką Filmówkę. W tym samym roku zdobyła też nagrodę na XIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu - brawurowo śpiewając "Sing Sing" Agnieszki Osieckiej.
W komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" po raz pierwszy wystąpi w głównej roli Agnieszka Dygant  uwiodła publiczność rolą Mariolki w serialu  "Na dobre i na złe" . Uzbrojona w gustowne wiaderko i mopa -  zawojowała serca widzów. W "Tylko mnie kochaj" aktorka przeobrazi się, niczym kameleon. I to kameleon bardzo seksowny... Roboczy fartuch zamieni na modny kostium - płyn do mycia podłóg, na nowoczesny laptop.  

ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM

DANUTY STENKI I ARTURA ŻMIJEWSKIEGODanuta Stenka ("Chopin. Pragnienie Miłości.", "Pitbull") i Artur Żmijewski
("Psy", "Na dobre i na złe") - gwiazdorska para, która stworzyła niezapomniane kreacje w docenionym i uwielbianym przez widzów "Nigdy w życiu!".EKIPA REALIZATORSKA


RYSZARD ZATORSKI - scenariusz i reżyseria

Stoi za największymi sukcesami ostatnich lat, zarówno jeśli chodzi o filmy telewizyjne jak i kinowe jest m.in. wspólautorem scenariusza suprebrzeboju "Kiler-ów 2-óch". Jego ostatni film "Nigdy w życiu!" był superprzebojem - obejrzało go ponad 1,6 miliona widzów. Produkcje telewizyjne, które firmowane są nazwiskiem Zatorskiego, to m.in.: "Matki, żony i kochanki" (współautor scenariusza, współreżyser), "Na dobre i na złe" (scenariusz i reżyseria), "M jak miłość" (scenariusz i reżyseria) oraz "Kryminalni" (scenariusz i reżyseria).

MACIEJ ZIELIŃSKI – muzyka

Najlepiej wpadający w ucho kompozytor młodego pokolenia. Wystarczy wymienić jego kompozycje np.: do "Nigdy w życiu!" czy "Kryminalnych". Zieliński jest absolwentem wydziału kompozycji Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie i Royal Academy of Music w Londynie. W 2002 roku został nagrodzony FRYDERYKIEM.

ELŻBIETA RADKE – kostiumy

W produkcjach firmowanych jej nazwiskiem aktor po prostu nie może źle wyglądać. Wystarczy przypomnieć, że zaprojektowała kostiumy do najlepszych polskich filmów, m.in.: "Nigdy w życiu!", "Bez litości", "Ekstradycja", "Psy", "Cwał", "Życie wewnętrzne". Projektowane przez nią kreacje noszą m.in.  aktorzy "M jak Miłość"  "Kryminalnych". Elżbieta Radke aż dwukrotnie zdobyła nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - za kostiumy do "Łuku Erosa" oraz "Tam i z powrotem". Z kolei za kostiumy do kultowego już filmu "Duże zwierzę" otrzymała nominację do prestiżowej Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł za rok 2000.

ANNA ADAMASZEK – scenografia

O jej klasie świadczy fakt, że współpracuje z najlepszymi - m.in. z Allanem Starskim
llaureatem Oscara ("Lista Schindlera"). Razem stworzyli scenografię do "Pana Tadeusza" (reż. Andrzej Wajda) i "Pianisty" (reż. Roman Polański).  Anna Adamaszek pracowała też z Markiem Kondratem ("Prawo ojca") i Jerzym Kawalerowiczem ("Quo Vadis").  

MILENIA FIEDLER – montaż

Mistrzyni krojenia filmów - jej sprawne oko i ręka uratowały niejeden film od katastrofy. Jest absolwentką praskiej szkoły filmowej FAMU. Wykłada w łódzkiej Filmówce.  Środowisko filmowe doceniło kunszt Milenii Fiedler nagrodami:
1997 "Czas zdrady" Gdynia (do 1986 Gdańsk) (FPFF) nagroda za montaż
2001 "Weiser" Gdynia (do 1986 Gdańsk) (FPFF) nagroda za montaż
2002 "Weiser" Orzeł Polska Nagroda Filmowa w kategorii: najlepszy montaż; za rok 2001

MAREK WRONKO – dźwięk

Najlepszy dźwięk w polskim filmie - aż dziesięć razy był nominowany do nagród w tej kategorii. Marek Wronko jest najbardziej rozchwytywanym operatorem dźwięku w Polsce. Wystarczy prześledzić produkcje, przy których pracował m.in. obie części "Vabank", "Seksmisja", "Kroll", "Poznań 56" czy  "Nigdy w życiu!" - a to tylko parę z filmów z długiej listy dokonań Marka Wronko.

KAROLINA FRANKOWSKA - współpraca scenariuszowa

Absolwentka filozofii na UKSW w Warszawie i scenopisarstwa w łódzkiej Filmówce. Scenarzystka i redaktor serialu "Kryminalni". "Tylko mnie kochaj" jest jej debiutem kinowym.


gatunek: komedia romantyczna
kraj: Polska
rok produkcji: 2006
czas trwania: 93 min
premiera, dystrybutor: kino (Polska): 20.01.2006, Studio Interfilm/ ITI Cinema


Oficjalna strona filmu


* GALERIA *


(340x480)
(340x480)
(640x453)
(640x453)
(295x436)
(640x453)
(640x432)
(324x480)
(320x480)
(340x480)
(640x453)
(640x453)
(640x453)
(340x480)
(324x480)
"WYSPA"

"MICHAEL JACKSON'S THIS IS IT"

"SUROGACI"

"MOJA WIELKA GRECKA WYCIECZKA"

"MAGICZNE DRZEWO"

"KAC VEGAS"

"MĄDROŚĆ I SEKS"

"NA IMIĘ MA SABINE", reż. S. Bonnaire

"MIŁOŚĆ NA WYBIEGU"

"PRAWDZIWA HISTORIA KOTA W BUTACH"

"OPERACJA DUNAJ" - Tarnowska premiera i spotkanie z twórcami - Kino Marzenie, 12.08.09

"OPERACJA DUNAJ"

"COCO CHANEL"

"HARRY POTTER I KSIĄŻE PÓŁKRWI"

"EPOKA LODOWCOWA 3: ERA DIZNOZAURÓW"

"NARZECZONY MIMO WOLI"

"30 DNI MROKU"

"GRAN TORINO"

"17 AGAIN"

"LATO MUMINKÓW"

"NOC W MUZEUM 2"

"VICKY CRISTINA BARCELONA"

"ARKA NOEGO"

"KOCHAJ I TAŃCZ"

"ZA JAKIE GRZECHY"

"GENERAŁ NIL"

"KOCHAJ I TAŃCZ"

"WYSPA DINOZAURA 2"

SPOTKANIE KWIETNIOWE- Piwnice TCK, 17 - 18.04.09

"GRY WOJENNE"

"WEEKEND Z FILMEM WĘGIERSKIM" - Kino Marzenie, 21 - 22.03.09

"LEKTOR"

"SLUMDOG. MILIONER Z ULICY"

"ZŁOTY ŚRODEK"

OSCAROWE FILMY W MARZENIU

"CIEKAWY PRZYPADEK BENJAMINA BUTTONA"

"JAGODOWA MIŁOŚĆ"

MARCOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ

"MILCZENIE LORNY", reż. Jean-Pierre i Luc Dardenn

"POPIEŁUSZKO. Wolność jest w nas"

"MADAGASKAR 2"

"ZAMIANA"

"SEZON NA MISIA 2"

"THE BLUES – 7 FILMOWYCH OPOWIEŚCI O BLUESIE" - Piwnice TCK, 22 - 28.02.09

"DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA"

"WŁATCY MÓCH"

"OPOWIEŚCI NA DOBRANOC"

LUTOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ

„HAPPY GO LUCKY, CZYLI CO NAS USZCZĘŚLIWIA”, reż. Mike Leigh

"ANIMACJE - DZIECIOM WSTĘP WZBRONIONY" - Kino Marzenie, 6 - 8.02.09

"ZMIERZCH"

STYCZNIOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ - Piwnice TCK, 16 - 17.01.09

"TISCHNER: ŻYCIE W OPOWIEŚCIACH"

"DZIEŃ W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA"

"CZTERY GWIAZDKI"

"JUST DANCE - TYLKO TANIEC"

"ILE WAŻY KOŃ TROJAŃSKI?"

"WINX CLUB: TAJEMNICA ZAGINIONEGO KRÓLESTWA"

"W SIECI KŁAMSTW"

GRUDNIOWE WYKŁADY - ZMIANY W SPOTKANIACH

SUPER GWIAZDY NA GWIAZDKĘ - Kino Marzenie 19-21.12.08

"KLASA", reż. L. Canten

"NOCE W RODANTHE"

"BOISKO BEZDOMNYCH"

"PIORUN"

"LUCKY LUKE NA DZIKIM ZACHODZIE"

"TO NIE TAK JAK MYŚLISZ, KOTKU"

"HIGH SCHOOL MUSICAL 3"

"KRÓL MACIUŚ I"

AKADEMIA FILMOWA 3 - Spotkania listopadowe

"FADOS", reż. C. Saura

"MAMMA MIA!"

"PIŁA V"

"SERCE NA DŁONI"

"ŚWIADECTWO"

"NIEBO NAD PARYŻEM", reż. C. Klapisch

"LISSI NA LODZIE"

"DZIEWCZYNY Z ST. TRINIAN"

EKO-ŚWIAT - IX PRZEGLĄD FILMÓW EKOLOGICZNYCH - 30.09 - 03.10.08

"BABYLON A.D."

"ZŁOTA RYBKA", reż. Tomasz Wolski

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW DLA DZIECI "GALICJA 2008" - Kino Marzenie, 24-28.09.08

AKADEMIA FILMOWA III - FILM POLSKI

"[REC]"

"ANGIELSKA ROBOTA"

"MAŁPY W KOSMOSIE"

"KUNG-FU PANDA"

"NIE TYLKO PEKIN - OLIMPIADA FILMOWA W MARZENIU", Kino Marzenie, 29-31.08.08

"MÓJ PRZYJACIEL LIS"

"MROCZNY RYCERZ"

"JOE STRUMMER - NIEPISANA PRZYSZŁOŚĆ", reż. J. Temple

"CZARNA OWCA"

"ŁOWCY SMOKÓW"

"INDIANA JONES - KRÓLESTWO KRYSZTAŁOWEJ CZASZKI"

"NIEDŹWIADEK", reż. J. Hrebejk

"WALL-E"

"JAK ŻYĆ?"

"MŁODOŚĆ STULATKA"

"STEP UP 2"

"2 DNI W PARYŻU"

"SUPERHERO"

"SEKS W WIELKIM MIEŚCIE"

"PODRÓŻ CZERWONEGO BALONIKA", reż. Hou Hsiao-hsien

"NAWIEDZONA NARZECZONA"

"OPOWIEŚĆ Z NARNII: KSIĄŻE KASPIAN"

"JUNO"

"NIEODEBRANE POŁĄCZENIE"

"PORA MROKU"

"KOŃ WODNY: LEGENDA GŁĘBIN"

"SKORUMPOWANI"

"POLAK POTRZEBNY OD ZARAZ", reż. Ken Loach

WEEKEND Z CHAPLINEM - Kino Marzenie, 18 - 20.04.08

"DON CHICHOT"

"NIE KŁAM, KOCHANIE"

KINO MARZENIE W SIECI KIN STUDYJNYCH i LOKALNYCH

"LEJDIS"

"10.000 BC"

"WYSPA DINOZAURA"

"MAŁA WIELKA MIŁOŚĆ"

"KLASZTOR. PAN VIG I ZAKONNICA", reż. Pernille Rose Gronkjaer

"PIŁA IV"

"4 MIESIĄCE, 3 TYGODNIE i 2 DNI", reż. Cristian Mungiu

"ROZMOWY NOCĄ"

"3:10 DO YUMY", reż. James Mangold

"ASTERIX NA OLIMPIADZIE"

"JESTEM LEGENDĄ"

"BEOWULF"

"RANCZO WILKOWYJE"

"GWIEZDNY PYŁ"

"PO PROSTU RAZEM", reż. Claude Barri, Kino Marzenie, 06.12.07

"ZŁOTY KOMPAS"

"WPADKA"

"FILM O PSZCZOŁACH"

"WIECZÓR"

"IRINA PALM", reż. Sam Garbarski, Kino Marzenie 08.11.07

"RATATUJ"

"VOLVER", reż Pedro Almodóvar - Kino Marzenie, 25.10.07

"I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM"

"KATYŃ"

"U PANA BOGA W OGRÓDKU"

"WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA"

"A WŁAŚNIE, ŻE TAK!"

AKADEMIA FILMOWA II - Współcześni mistrzowie kina

VIII Przegląd Filmów Ekologicznych "EKOŚWIAT" - Kino Marzenie, 18 - 20.09.07

"JESIENNA SONATA", reż. Ingmar Bergman

"NA FALI"

"NEXT"

"SADYSTA"

"TRANSFORMERS"

"FRANKLIN I SKARB JEZIORA"

"A WŁAŚNIE, ŻE TAK!"

MultiMediaOFF - Przegląd Polskiego Kina Niezależnego, Ogródek TCK, 14.07.07

"PRZYPADEK HAROLDA CRICKA"

"HOT FUZZ - OSTRE PSY"

OCEAN"S 13

"HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA"

"SHREK TRZECI"

"PLAGA"

"MOST DO TERABITHII"

"KRÓLOWA"

"MIŁOŚĆ, NIE PRZESZKADZAĆ"

"PACHNIDŁO"

"SPIDER - MAN 3"

"WAKACJE JASIA FASOLI"

"KLĄTWA 2"

"STEFAN MALUTKI"

"TESTOSTERON"

"WIELKA CISZA"

"TRYPTYK RZYMSKI"

"300"

"ŻYCIE NA PODSŁUCHU"

"WIATR BUSZUJĄCY W JĘCZMIENIU"

"KRWAWY DIAMENT" (Blood Diamond)

"ŚWIADEK KORONNY"

"PAJĘCZYNA CHARLOTTY" (Charlotte s Web)

"SMOCZE WZGÓRZE" (Dragon Hill)

"GHOST RIDER"

"UŚPIONE DZIECKO"

"RYŚ"

"DLACZEGO NIE!"

"ARTUR I MINIMKI"

"JAK TO SIĘ ROBI"

PRZEGLĄD KINA RUMUŃSKIEGO - Piwnice TCK 22 - 26.01.07

"ERAGON"

"SEZON NA MISIA" (Open Season)

"NARODZENIE" (The Nativity Story)

"CASINO ROYALE"

"KLUCZE DO DOMU" (Le Chiavi di Casa)

"HAPPY FEET: Tupot małych stóp "

"PUŁAPKA" (Hard Candy)

"PO ROZUM DO MRÓWEK"

ROSJA - POLSKA. NOWE SPOJRZENIE - Piwnice TCK 20.11.06

"ZAKOCHANY PARYŻ" (Paris, je t aime)

"STEP UP - TANIEC ZMYSŁÓW"

"INFLIRTACJA"

"DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY"

"OBY DO WIOSNY"

Rusza Akademia Filmowa w TCK

"LOT 93" (United 93)

"GARFIELD 2"

"7 KRASNOLUDKÓW - HISTORIA PRAWDZIWA" (Sieben Zwerge - Männer allein im Wald)

"DOM NAD JEZIOREM" (The Lake House)

"ZABÓJCZY NUMER" (Lucky Number Slevin)

VII Przegląd Filmów Ekologicznych "EKOŚWIAT" - Kino Marzenie

"KAROL - PAPIEŻ, KTÓRY POZOSTAŁ CZŁOWIEKIEM"

"S@MOTNOŚĆ W SIECI"

"SEXiPIStOLS"

"ZA ILE MNIE POKOCHASZ?"

"SUPERMAN: POWRÓT"

"AUTA" (The Cars)

"PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA"

SKOK PRZEZ PŁOT (Over the Hedge)

GDZIE LEŻY PRAWDA (Where the Truth Lies)

"TSOTSI"

"EPOKA LODOWCOWA 2: Odwilż" (Ice Age 2: The Meltdown)

"FIREWALL" (Firewall)

"LASSIE" (Lassie)

Cinema OFF - "UCIEC STĄD" - reż. Mathias Mezler

"POSEJDON" (Poseidon)

"KOD DA VINCI" (The Da Vinci Code)

"HI WAY"

"DŻUNGLA" (The Wilde)

ZAKOŃCZENIE 20 TARNOWSKIEJ NAGRODY FILMOWEJ

CinemaOFF w maju - "UGÓR" reż. Dominik Matwiejczyk

"STRASZNY FILM 4" (Scary Movie 4)

"ASTERIX I WIKINGOWIE" (Asterix and the Vikings - 2006)

Zakończenie 20 Tarnowskiej Nagrody Filmowej - Laureaci Festiwalu

"WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI"

"NA PSA UROK" (The Shaggy Dog)

"CZERWONY KAPTUREK – PRAWDZIWA HISTORIA" (Hoodwinked)

20 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA - 7 - 13 maja 2006

„GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK”

Retrospektywa MFNFF “Oskariada 2005” w ramach Cinema OFF

"NAGI INSTYNKT 2" (Basic Instinct 2)

"OFF-Publicystyka" - kolejny pokaz w ramach Cinema OFF

"KRWAWA NIEDZIELA (Bloody Sunday)" w Marzeniu w ramach "DNI IRLANDZKICH"

"SOPHIE SCHOLL - OSTATNIE DNI"

"JAN PAWEŁ II"

"PIŁA 2" (Saw II 2005)

"SZEREGOWIEC DOLOT" (Valiant 2005)

"JA WAM POKAZĘ!"

OFFskary 2005

Projekt "Cinema OFF" w Tarnowskim Centrum Kultury

"WITAJ, NOCY"

"BAMBI 2" ("Bambi 2")

"TYLKO MNIE KOCHAJ"

"GNIJĄCA PANNA MŁODA" (Corpse Bride) 2005

"JEDEN DZIEŃ W EUROPIE" - INAUGARACJA SEZONU 2006

"KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU" (The Princess and the Pea)

KINO MARZENIE

"ELIZABETHTOWN" (Elizabethtown)

PLAN KINA MARZENIE

"OPOWIEŚCI Z NARNII: Lew, czarownica i stara szafa” ( The chronicles of Narnia: The Lion, the Witch & the Wardrobe)

GOL!" (Goal!)

PROPOZYCJE FILMOWE NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE

Projekcja filmów AKF Szwenk

"HARRY POTTER I CZARA OGNIA" (Harry Potter and the Goblet of Fire)

"RAY" (Ray) 2004

"PLAN LOTU" (Flightplan)

Projekcja filmu "Lawa"

"KURCZAK MAŁY"

"LEGENDA ZORRO" (The Legend of Zorro) "

"MARSZ PINGWINÓW" -

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.