Dziś jest: 3 lipiec 2022 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
FILM
KINO MARZENIE
ZAPOWIEDZI FILMOWE
CZWARTY-ekSTRA FILM
PLAN KINA
KINO OFF
PROJEKCJE SPECJALNE
TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
CINEMA OFF
AKADEMIA FILMOWA
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plFILM / PROJEKCJE SPECJALNE

drukuj
2006-11-02
ROSJA - POLSKA. NOWE SPOJRZENIE - Piwnice TCK 20.11.06 (źródło: Inf.wł./EUREKA MEDIA)
20 listopada Tarnowskie Centrum Kultury i Eureka Media
zaprasza do Piwnic TCK na projekcję filmów zrealizowanych
w ramach 1 edycji projektu
„ROSJA - POLSKA. NOWE SPOJRZENIE” /  «Россия-Польша. Новый взгляд»
nakręconych przez młodych polskich i rosyjskich twórców.
W sumie zaprezentowanych zostanie 10 filmów.
Początek seansu o godz. 18.00.
Po projekcji zapraszamy na  spotkanie z twórcami projektu.

Pokaz zrealizowany dzięki środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Rosja w oczach Polaków, Polska w oczach Rosjan. To obraz, jaki tworzą filmy dokumentalne powstałe w ramach projektu „Rosja-Polska. Nowe spojrzenie” stworzone przez młodych artystów z obu krajów. Oryginalność projektu zasadza się na tym, że młodzi polscy filmowcy nakręcili filmy w Rosji i vice versa – rosyjscy dokumentaliści zrobili filmy w Polsce. W ten sposób, na przestrzeni wielu tysięcy kilometrów – od Ałtaju aż po Licheń – powstały unikalne na skalę europejską historie.
Obrazy przybliżające nas do prawdy, weryfikujące to, co utrudnia komunikację w rosyjsko-polskich kontaktach – wzajemną nieufność, przeradzającą się niekiedy w niechęć, dystansujące nas od historii uniemożliwiającej porozumienie się oraz stereotypów funkcjonujących w świadomości naszych narodów. Pokazują, że jeśli tylko troszkę uważniej i dokładniej przyjrzeć się sobie nawzajem, okazuje się, że „ci Rosjanie” i „ci Polacy” – owszem są różni, żyją w innej rzeczywistości i kulturze - ale nie są wcale tacy źli.

Projekt „Rosja – Polska. Nowe spojrzenie”  został zrealizowany w ramach „Sezonu Rosyjskiego w Polsce - Sezonu Polskiego w Rosji” przez firmę producencką Eureka Media, przy współpracy z Instytutem im. Adama Mickiewicza. Patronat nad projektem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

Forum filmowe „Rosja – Polska. Nowe spojrzenie” powstało z inicjatywy Krzysztofa Kopczyńskiego i Mateusza Wernera.

Krzysztof Kopczyński – doktor nauk humanistycznych, właściciel firmy Eureka Media. Jako producent i scenarzysta zrealizował 97 filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych, przede wszystkim dotyczących kultury polskiej (zdjęcia w Europie, Rosji, Indiach, Afganistanie, USA, Argentynie). Konsultant w dziedzinie mediów i PR. Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego (literatura, film i media). Autor i redaktor kilku książek i około 40 artykułów. Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia „Przyszłość Mediów”. Członek European Documentary Network.

Mateusz Werner - absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Nauk Społecznych przy Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Junior Fellow wiedeńskiego Instytutu Nauk o Człowieku. Pisze doktorat w Instytucie Badań literackich PAN. Krytyk filmowy i literacki. Współtworzył programy filmowe w telewizji publicznej: „Seans filmowy” (2 Program TVP) i „Pół serio” (1 Program TVP). Przez kilka lat kierował Galerią Sztuki Filmowej w warszawskiej Zachęcie. Współtworzył i kierował Działem Filmowym w Instytucie Adama Mickiewicza, gdzie pracuje do dziś. Współpracuje z pismami filmowymi: „Film”, „Kino”.

W ramach forum odbyły się warsztaty filmowe, podczas których powstały krótkie filmy dokumentalne realizowane przez Polaków w Rosji oraz Rosjan w Polsce. Uczestnicy warsztatów filmowych to młodzi artyści – polscy i rosyjscy studenci znanych szkół filmowych i laureaci prestiżowych nagród: krajowych i międzynarodowych.

WIĘCEJ O PROJEKCIE


Opisy filmów z cyklu „Rosja-Polska. Nowe spojrzenie”

Bielińskiego 6

czas: 26 min.
reżyseria: Karolina Bielawska
zdjęcia: Wirginia Surdej
montaż: Tomasz Kowalski
producent: Krzysztof Kopczyński

Komunałka – jedno z mieszkań w petersburskiej kamienicy, które dzielą ze sobą młodzi artyści, drobni kryminaliści, starszy kompozytor i zakochana w mężu nastolatka. Zobaczymy sceny z życia cyganerii i zwykłych ludzi. Czy bohaterów łączą tylko wspólny korytarz, kuchnia i miasto, czy może również marzenia lub… ich brak?

Elektryczka
czas: 26 min.
reżyseria: Maciej Cuske
zdjęcia: Marcin Sauter
montaż: Tymek Wiskirski
producent: Krzysztof Kopczyński

Ktokolwiek „jechał” z Wieniczką Jerofiejewem z Moskwy do Pietuszek, niewątpliwie zastanawiał się jak wygląda dziś podróż rosyjską elektryczką? Odpowiedź na pewno pomoże znaleźć dokument Macieja Cuske. Dziecko stawiające pierwsze kroki, elegant rozmawiający przez komórkę, mężczyzna z walizeczką i wiele innych postaci pozwala ukazać przekrój dzisiejszego społeczeństwa Rosji.

O prawdzie
czas: 13 min.
reżyseria: Nikołaj Borts
zdjęcia: Michał Ślusarczyk
montaż: Nikolaj Borts
producent: Krzysztof Kopczyński

Emigracja zawsze wiąże się z ciężkimi doświadczeniami, wystawia człowieka na próby i skazuje na samotność. Emigrantka z Rosji - twórczyni amatorskiego teatru, kochająca i kochana żona i matka, zdaje się być jednak szczęśliwą, spełnioną kobietą. Czy reżyser pokaże nam także „drugą stronę medalu”, jeśli taka jest? Jedno jest pewne: stereotyp emigranta ze Wschodu - marznącego handlarza papierosami jest w tym filmie złamany. Drugą warstwą filmu jest pokazanie przez reżysera niemożności zrobienia filmu przełamującego taki stereotyp.

Sacrum
czas: 26 min.
reżyseria: Aliona Połunina
zdjęcia: Monika Kotecka
montaż: Aliona Połunina
producent: Krzysztof Kopczyński

Film nakręcony w Licheniu i pokazujący, jak religię można dostosować do potrzeb współczesnego życia. Pielgrzymi czasem przypominają tu turystów, a cel ich wyprawy – park rozrywki. Centralnym miejscem akcji jest labirynt Golgoty, będący symbolem poszukiwania sensu życia przez zwykłego człowieka.

Moskiewska żona
czas: 17 min.
reżyseria: Barbara Białowąs
zdjęcia: Tomasz Sobański
montaż: Robert Polewski
producent: Krzysztof Kopczyński

Od wieków carski imperializm dla ludzi Zachodu był zarówno źródłem fascynacji, jak i rusofobii. Po upadku komunizmu, dzięki wielkiemu kapitałowi zdaje się on w Rosji znów odradzać i to nie tylko w postaci potężnych pozłacanych cerkwi. Film Barbary Białowąs pokazuje jak w tym świecie wygląda życie żon współczesnych oligarchów. Kto spodziewa się ujrzeć ukrywający próżnię blichtr będzie zaskoczony, gdyż zobaczy głęboką, egzystencjalną potrzebę wyrażenia się przez sztukę oraz świadomość możliwości i wyzwań, które niesie człowiekowi los.

7 x Moskwa
czas: 20 min.
reżyseria: Piotr Stasik
zdjęcia: Piotr Rosołowski
montaż: Piotr Stasik
producent: Krzysztof Kopczyński

Dokument Piotra Stasika można porównać do poezji bez słów. Widzimy siedem długich ujęć pokazujących Moskwę. Punkty, w których ustawiono kamerę nie zostały bynajmniej wybrane przypadkowo – to charakterystyczne, newralgiczne i całkowicie różne miejsca stolicy Rosji. W każdym ujęciu coraz głębiej wchodzimy w materię miasta i odkrywamy jego rzeczywistość

Mój Kieślowski
czas: 26 min.
reżyseria: Irina Wołkowa
zdjęcia: Eryk Hilderbrand, Michał Ślusarczyk
montaż: Irina Wołkowa
producent: Krzysztof Kopczyński

Film jest subiektywnym spojrzeniem reżyserki na Polskę poprzez filmy Kieślowskiego. Kanwą filmu jest wywiad z Martą Hryniak, córką Kieślowskiego.  W pierwszej części zobaczymy też zdjęcia osób, które zgłosiły się na casting do remake filmu „Przypadek”. Opowiedzą one miejscu jego twórczości w swoim życiu. Pojawią się miejsca bliskie reżyserowi.

Nasiona
czas: 26 min.
reżyseria: Wojciech Kasperski
zdjęcia: Szymon Lenkowski
montaż: Tymek Wiskirski
producent: Krzysztof Kopczyński

W otoczonej łańcuchem ałtajskich gór wiosce, w chacie na uboczu mieszka rodzina. Jej członkowie są odrzuceni przez resztę społeczności. Dowiadujemy się, że rodzina ma swoje tajemnice. Film jest przejmującą opowieścią i widz przeżywa szok zdawszy sobie sprawę, że właśnie obejrzał dokument. Pociągający nas w Rosji surrealizm okazuje się być po prostu rzeczywistością.

Ślady
czas: 13 min.
reżyseria: Galina Krasnoborowa i Georgij Mołodcow
zdjęcia: Aleksander Duraj
montaż: Galina Krasnoborowa i Georgij Mołodcow
producent: Krzysztof Kopczyński

Oświęcim - niewielkie miasteczko, w pobliżu którego znajduje się Państwowe Muzeum Oświęcim - Brzezinka, powstałe na miejscu byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Jego mieszkańcy wyraźnie odróżniają Oświęcim od Auschwitz, miasto od obozu koncentracyjnego. Dwaj bohaterowie filmu to właśnie mieszkańcy Oświęcimia i zarazem pracownicy muzeum Auschwitz-1. Codziennie przyglądają się setkom turystów, którzy na zawsze zapamiętają ten dzień. Jednak dla bohaterów to jedynie kolejny dzień pracy. Taki sam, jak każdy inny.

Zagórz – przystanek końcowy
czas: 26 min.
reżyseria: Julia Ishakowa
zdjęcia i  montaż: Aleksander Czernow
producent: Krzysztof Kopczyński

Po prowincjonalnym, malowniczym miasteczku położonym na południowych kresach Polski oprowadza nas miejscowy listonosz. Wędrujemy z nim zaglądając do domów mieszkających tu ludzi. Dla młodzieży Zagórz to pierwszy przystanek przed wyruszeniem w świat. Dla starszych jest to miejsce, w którym przygotowują się, by ten świat pożegnać.* SPONSORZY *


* GALERIA *


(640x425)
(250x200)
(614x461)
(600x480)
(639x480)
(414x277)
(403x302)
(350x263)
"WYSPA"

"MICHAEL JACKSON'S THIS IS IT"

"SUROGACI"

"MOJA WIELKA GRECKA WYCIECZKA"

"MAGICZNE DRZEWO"

"KAC VEGAS"

"MĄDROŚĆ I SEKS"

"NA IMIĘ MA SABINE", reż. S. Bonnaire

"MIŁOŚĆ NA WYBIEGU"

"PRAWDZIWA HISTORIA KOTA W BUTACH"

"OPERACJA DUNAJ" - Tarnowska premiera i spotkanie z twórcami - Kino Marzenie, 12.08.09

"OPERACJA DUNAJ"

"COCO CHANEL"

"HARRY POTTER I KSIĄŻE PÓŁKRWI"

"EPOKA LODOWCOWA 3: ERA DIZNOZAURÓW"

"NARZECZONY MIMO WOLI"

"30 DNI MROKU"

"GRAN TORINO"

"17 AGAIN"

"LATO MUMINKÓW"

"NOC W MUZEUM 2"

"VICKY CRISTINA BARCELONA"

"ARKA NOEGO"

"KOCHAJ I TAŃCZ"

"ZA JAKIE GRZECHY"

"GENERAŁ NIL"

"KOCHAJ I TAŃCZ"

"WYSPA DINOZAURA 2"

SPOTKANIE KWIETNIOWE- Piwnice TCK, 17 - 18.04.09

"GRY WOJENNE"

"WEEKEND Z FILMEM WĘGIERSKIM" - Kino Marzenie, 21 - 22.03.09

"LEKTOR"

"SLUMDOG. MILIONER Z ULICY"

"ZŁOTY ŚRODEK"

OSCAROWE FILMY W MARZENIU

"CIEKAWY PRZYPADEK BENJAMINA BUTTONA"

"JAGODOWA MIŁOŚĆ"

MARCOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ

"MILCZENIE LORNY", reż. Jean-Pierre i Luc Dardenn

"POPIEŁUSZKO. Wolność jest w nas"

"MADAGASKAR 2"

"ZAMIANA"

"SEZON NA MISIA 2"

"THE BLUES – 7 FILMOWYCH OPOWIEŚCI O BLUESIE" - Piwnice TCK, 22 - 28.02.09

"DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA"

"WŁATCY MÓCH"

"OPOWIEŚCI NA DOBRANOC"

LUTOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ

„HAPPY GO LUCKY, CZYLI CO NAS USZCZĘŚLIWIA”, reż. Mike Leigh

"ANIMACJE - DZIECIOM WSTĘP WZBRONIONY" - Kino Marzenie, 6 - 8.02.09

"ZMIERZCH"

STYCZNIOWE SPOTKANIE AKADEMII FILMOWEJ - Piwnice TCK, 16 - 17.01.09

"TISCHNER: ŻYCIE W OPOWIEŚCIACH"

"DZIEŃ W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA"

"CZTERY GWIAZDKI"

"JUST DANCE - TYLKO TANIEC"

"ILE WAŻY KOŃ TROJAŃSKI?"

"WINX CLUB: TAJEMNICA ZAGINIONEGO KRÓLESTWA"

"W SIECI KŁAMSTW"

GRUDNIOWE WYKŁADY - ZMIANY W SPOTKANIACH

SUPER GWIAZDY NA GWIAZDKĘ - Kino Marzenie 19-21.12.08

"KLASA", reż. L. Canten

"NOCE W RODANTHE"

"BOISKO BEZDOMNYCH"

"PIORUN"

"LUCKY LUKE NA DZIKIM ZACHODZIE"

"TO NIE TAK JAK MYŚLISZ, KOTKU"

"HIGH SCHOOL MUSICAL 3"

"KRÓL MACIUŚ I"

AKADEMIA FILMOWA 3 - Spotkania listopadowe

"FADOS", reż. C. Saura

"MAMMA MIA!"

"PIŁA V"

"SERCE NA DŁONI"

"ŚWIADECTWO"

"NIEBO NAD PARYŻEM", reż. C. Klapisch

"LISSI NA LODZIE"

"DZIEWCZYNY Z ST. TRINIAN"

EKO-ŚWIAT - IX PRZEGLĄD FILMÓW EKOLOGICZNYCH - 30.09 - 03.10.08

"BABYLON A.D."

"ZŁOTA RYBKA", reż. Tomasz Wolski

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW DLA DZIECI "GALICJA 2008" - Kino Marzenie, 24-28.09.08

AKADEMIA FILMOWA III - FILM POLSKI

"[REC]"

"ANGIELSKA ROBOTA"

"MAŁPY W KOSMOSIE"

"KUNG-FU PANDA"

"NIE TYLKO PEKIN - OLIMPIADA FILMOWA W MARZENIU", Kino Marzenie, 29-31.08.08

"MÓJ PRZYJACIEL LIS"

"MROCZNY RYCERZ"

"JOE STRUMMER - NIEPISANA PRZYSZŁOŚĆ", reż. J. Temple

"CZARNA OWCA"

"ŁOWCY SMOKÓW"

"INDIANA JONES - KRÓLESTWO KRYSZTAŁOWEJ CZASZKI"

"NIEDŹWIADEK", reż. J. Hrebejk

"WALL-E"

"JAK ŻYĆ?"

"MŁODOŚĆ STULATKA"

"STEP UP 2"

"2 DNI W PARYŻU"

"SUPERHERO"

"SEKS W WIELKIM MIEŚCIE"

"PODRÓŻ CZERWONEGO BALONIKA", reż. Hou Hsiao-hsien

"NAWIEDZONA NARZECZONA"

"OPOWIEŚĆ Z NARNII: KSIĄŻE KASPIAN"

"JUNO"

"NIEODEBRANE POŁĄCZENIE"

"PORA MROKU"

"KOŃ WODNY: LEGENDA GŁĘBIN"

"SKORUMPOWANI"

"POLAK POTRZEBNY OD ZARAZ", reż. Ken Loach

WEEKEND Z CHAPLINEM - Kino Marzenie, 18 - 20.04.08

"DON CHICHOT"

"NIE KŁAM, KOCHANIE"

KINO MARZENIE W SIECI KIN STUDYJNYCH i LOKALNYCH

"LEJDIS"

"10.000 BC"

"WYSPA DINOZAURA"

"MAŁA WIELKA MIŁOŚĆ"

"KLASZTOR. PAN VIG I ZAKONNICA", reż. Pernille Rose Gronkjaer

"PIŁA IV"

"4 MIESIĄCE, 3 TYGODNIE i 2 DNI", reż. Cristian Mungiu

"ROZMOWY NOCĄ"

"3:10 DO YUMY", reż. James Mangold

"ASTERIX NA OLIMPIADZIE"

"JESTEM LEGENDĄ"

"BEOWULF"

"RANCZO WILKOWYJE"

"GWIEZDNY PYŁ"

"PO PROSTU RAZEM", reż. Claude Barri, Kino Marzenie, 06.12.07

"ZŁOTY KOMPAS"

"WPADKA"

"FILM O PSZCZOŁACH"

"WIECZÓR"

"IRINA PALM", reż. Sam Garbarski, Kino Marzenie 08.11.07

"RATATUJ"

"VOLVER", reż Pedro Almodóvar - Kino Marzenie, 25.10.07

"I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM"

"KATYŃ"

"U PANA BOGA W OGRÓDKU"

"WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA"

"A WŁAŚNIE, ŻE TAK!"

AKADEMIA FILMOWA II - Współcześni mistrzowie kina

VIII Przegląd Filmów Ekologicznych "EKOŚWIAT" - Kino Marzenie, 18 - 20.09.07

"JESIENNA SONATA", reż. Ingmar Bergman

"NA FALI"

"NEXT"

"SADYSTA"

"TRANSFORMERS"

"FRANKLIN I SKARB JEZIORA"

"A WŁAŚNIE, ŻE TAK!"

MultiMediaOFF - Przegląd Polskiego Kina Niezależnego, Ogródek TCK, 14.07.07

"PRZYPADEK HAROLDA CRICKA"

"HOT FUZZ - OSTRE PSY"

OCEAN"S 13

"HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA"

"SHREK TRZECI"

"PLAGA"

"MOST DO TERABITHII"

"KRÓLOWA"

"MIŁOŚĆ, NIE PRZESZKADZAĆ"

"PACHNIDŁO"

"SPIDER - MAN 3"

"WAKACJE JASIA FASOLI"

"KLĄTWA 2"

"STEFAN MALUTKI"

"TESTOSTERON"

"WIELKA CISZA"

"TRYPTYK RZYMSKI"

"300"

"ŻYCIE NA PODSŁUCHU"

"WIATR BUSZUJĄCY W JĘCZMIENIU"

"KRWAWY DIAMENT" (Blood Diamond)

"ŚWIADEK KORONNY"

"PAJĘCZYNA CHARLOTTY" (Charlotte s Web)

"SMOCZE WZGÓRZE" (Dragon Hill)

"GHOST RIDER"

"UŚPIONE DZIECKO"

"RYŚ"

"DLACZEGO NIE!"

"ARTUR I MINIMKI"

"JAK TO SIĘ ROBI"

PRZEGLĄD KINA RUMUŃSKIEGO - Piwnice TCK 22 - 26.01.07

"ERAGON"

"SEZON NA MISIA" (Open Season)

"NARODZENIE" (The Nativity Story)

"CASINO ROYALE"

"KLUCZE DO DOMU" (Le Chiavi di Casa)

"HAPPY FEET: Tupot małych stóp "

"PUŁAPKA" (Hard Candy)

"PO ROZUM DO MRÓWEK"

ROSJA - POLSKA. NOWE SPOJRZENIE - Piwnice TCK 20.11.06

"ZAKOCHANY PARYŻ" (Paris, je t aime)

"STEP UP - TANIEC ZMYSŁÓW"

"INFLIRTACJA"

"DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY"

"OBY DO WIOSNY"

Rusza Akademia Filmowa w TCK

"LOT 93" (United 93)

"GARFIELD 2"

"7 KRASNOLUDKÓW - HISTORIA PRAWDZIWA" (Sieben Zwerge - Männer allein im Wald)

"DOM NAD JEZIOREM" (The Lake House)

"ZABÓJCZY NUMER" (Lucky Number Slevin)

VII Przegląd Filmów Ekologicznych "EKOŚWIAT" - Kino Marzenie

"KAROL - PAPIEŻ, KTÓRY POZOSTAŁ CZŁOWIEKIEM"

"S@MOTNOŚĆ W SIECI"

"SEXiPIStOLS"

"ZA ILE MNIE POKOCHASZ?"

"SUPERMAN: POWRÓT"

"AUTA" (The Cars)

"PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA"

SKOK PRZEZ PŁOT (Over the Hedge)

GDZIE LEŻY PRAWDA (Where the Truth Lies)

"TSOTSI"

"EPOKA LODOWCOWA 2: Odwilż" (Ice Age 2: The Meltdown)

"FIREWALL" (Firewall)

"LASSIE" (Lassie)

Cinema OFF - "UCIEC STĄD" - reż. Mathias Mezler

"POSEJDON" (Poseidon)

"KOD DA VINCI" (The Da Vinci Code)

"HI WAY"

"DŻUNGLA" (The Wilde)

ZAKOŃCZENIE 20 TARNOWSKIEJ NAGRODY FILMOWEJ

CinemaOFF w maju - "UGÓR" reż. Dominik Matwiejczyk

"STRASZNY FILM 4" (Scary Movie 4)

"ASTERIX I WIKINGOWIE" (Asterix and the Vikings - 2006)

Zakończenie 20 Tarnowskiej Nagrody Filmowej - Laureaci Festiwalu

"WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI"

"NA PSA UROK" (The Shaggy Dog)

"CZERWONY KAPTUREK – PRAWDZIWA HISTORIA" (Hoodwinked)

20 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA - 7 - 13 maja 2006

„GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK”

Retrospektywa MFNFF “Oskariada 2005” w ramach Cinema OFF

"NAGI INSTYNKT 2" (Basic Instinct 2)

"OFF-Publicystyka" - kolejny pokaz w ramach Cinema OFF

"KRWAWA NIEDZIELA (Bloody Sunday)" w Marzeniu w ramach "DNI IRLANDZKICH"

"SOPHIE SCHOLL - OSTATNIE DNI"

"JAN PAWEŁ II"

"PIŁA 2" (Saw II 2005)

"SZEREGOWIEC DOLOT" (Valiant 2005)

"JA WAM POKAZĘ!"

OFFskary 2005

Projekt "Cinema OFF" w Tarnowskim Centrum Kultury

"WITAJ, NOCY"

"BAMBI 2" ("Bambi 2")

"TYLKO MNIE KOCHAJ"

"GNIJĄCA PANNA MŁODA" (Corpse Bride) 2005

"JEDEN DZIEŃ W EUROPIE" - INAUGARACJA SEZONU 2006

"KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU" (The Princess and the Pea)

KINO MARZENIE

"ELIZABETHTOWN" (Elizabethtown)

PLAN KINA MARZENIE

"OPOWIEŚCI Z NARNII: Lew, czarownica i stara szafa” ( The chronicles of Narnia: The Lion, the Witch & the Wardrobe)

GOL!" (Goal!)

PROPOZYCJE FILMOWE NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE

Projekcja filmów AKF Szwenk

"HARRY POTTER I CZARA OGNIA" (Harry Potter and the Goblet of Fire)

"RAY" (Ray) 2004

"PLAN LOTU" (Flightplan)

Projekcja filmu "Lawa"

"KURCZAK MAŁY"

"LEGENDA ZORRO" (The Legend of Zorro) "

"MARSZ PINGWINÓW" -

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.