Dziś jest: 3 lipiec 2022 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
KONCERTY
KLUB JAZZOWY
S.M.ROCK
KABARET
IMPREZY CYKLICZNE
KULTURA Be
FILM
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plSCENA / IMPREZY CYKLICZNE

drukuj
2008-06-10
ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - TARNOWSKA SCENA, Rynek, 13.06.08 (źródło: Inf.wł.)
13 czerwca zapraszamy na pierwszy wielki koncert w ramach "ZDERZEŃ - DNI TARNOWA 2008", który odbędzie się na tarnowskim Rynku, a podczas którego wystąpią tarnowskie formacje rockowe takie jak:
ANVISION, ANAKONDA, CZUbAND, DZIKA KISZKA, WOJTEK KLICH, TOTENTANZ, ZIYO.
Początek o 19.00, wstęp wolny!


Najmłodszy w stawce tarnowskich zespołów – AnVision - powstał w lipcu 2007 roku, kiedy to doszło do spotkania 5 osób o podobnych wizjach i fascynacjach muzycznych. Nadmienić należy, że ta piątka muzyków to nie debiutanci, a znani są z innych tarnowskich zespołów. Każdy z nich w swoim życiu przewinął się przez wiele projektów oraz składów muzycznych. Była fala, punk, rock, britpop czy nawet najbardziej ekstremalne odmiany metalu. Muzyka tworzona przez AnVision to wypadkowa tego, co w danej chwili im "w duszy gra". To coś, czego nie ograniczają ramy czasowe ani stylistyczne. Starają się malować obrazy i tworzyć wizje artystyczne, łącząc piękno melodii z ostrymi riffami gitarowymi - nie bojąc się przy tym grać piano. Stylistyka muzyczna nie jest jednoznaczna, a swego rodzaju pojęcie określane mianem - "Progressive Rock" jest najlepsze, by w dwóch słowach opisać reprezentowany przez grupę gatunek muzyczny.


ANACONDA powstała w 1996r. w Tarnowie. Założycielem jest gitarzysta, kompozytor Rafał Rzeźnikiewicz. Anaconda wykonuje muzykę rockowa osadzoną w nowoczesnych nurtach tej konwencji. Pierwszym utworem Anacondy był "You can never surrender". Kolejne 10 utworów zostało nagrane w studiach nagraniowych  w Krakowie i Katowicach. Utwory te znalazły się na pierwszej płycie, która zatytułowana jest "Chochla", płyta ukazała się w 1999r. Zespół gra wiele koncertów, które przyjmowane są żywiołowo. Niewątpliwym atutem zespołu jest jego doskonały warsztat oraz energia, którą odczuć można w kontakcie scenicznym.
W 2004 roku ukazał się drugi krążek „Buntownik”. Nagrany został w studio "Płonąca żyrafa".  Na płycie znalazło się 15 utworów. Producentem jest gitarzysta Rafał Rzeźnikiewicz. W 2006 zespół zakończył pracę nad materiałem który stanowi zawartość trzeciego krążka. pt. "Podróż z echem".  W 2007r do zespołu dołączyła wokalistka Barbara Guzy. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania materiału na czwartą płytę.
SKŁAD   ANACONDY
RAFAŁ RZEŹNIKIEWICZ - gitary, kompozycje, śpiew
BARBARA GUZY - śpiew
JAN KADULA - gitara basowa
WOJCIECH PASEK - perkusja

CZUbAND to dość specyficzny twór muzyczny, cechy jego działalności zdecydowanie odbiegają od normy. Nazwa i teksty zespołu jakby konsekwentnie dopełniają „czubaty” pomysł na ogólnie pojętą działalność sceniczną. Już od pierwszego koncertu w 2002 roku ich występom towarzyszyły dziwne zdarzenia. Jeśli chodzi o muzykę to jest to melodyjny pop-rock, zagrany żywo, równo, często okraszony tekstem, który albo powoduje uśmiech. Po 5 latach działalności nadszedł czas na świadome decyzje i poważne traktowanie swojej muzyki. Grupa w czteroosobowym składzie zarejestrowała nowe piosenki, które m.in. wykona podczas koncertu w ramach Tarnowskiej Sceny.
CZUbAND tworzą: Sławek – wokal, Tomek – gitara, Grzesiek – bas, Miłosz – perkusja.

Historia DZIKIEJ KISZKI sięga swymi korzeniami do mrocznych i szalonych zarazem lat osiemdziesiątych. W roku 1987 w Tarnowie grupa wrażliwych młodzieńców postanowiła nadać artystyczny, muzyczny wymiar swym codziennym spostrzeżeniom, radościom i frustracjom.
Kultywujący niemal od kołyski „rokendrolowe” podejście do życia panowie chwycili za gitary i tak powstała jedna z barwniejszych grup w PRL-u. Byli nie tylko prekursorami stylistyki, którą sami nazwali roboczo „rap and roll”, ale wprowadzili na scenę swoisty, oryginalny sposób przekazu łączący galicyjską plebejskość z iście brooklyńskim ogniem i energią. Dzisiaj, kiedy 'bluzgający raperzy' są powszechnym elementem muzycznego biznesu, fakt ten nie robi zapewne wielkiego wrażenia, jednakże kilkanaście lat temu nie tylko o Liroyu, ale również o Rage Against The Machine cywilizowany świat nie miał bladego pojęcia. „Kicha” zyskała błyskawicznie nie tylko sympatię publiki. Jej niepospolity smak trafił również w gusta „uczonych w piśmie”. Wtedy właśnie Marek Niedźwiecki ochrzcił ich jakże elitarnym przydomkiem „Beastie Boys z Tarnowa”.
Dzika Kiszka była laureatem Ogólnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki (Wrocław 1988 rok), zdobyli nagrodę publiczności Festiwalu Muzyków Rockowych  w Jarocinie 1989 roku, ale tak naprawdę najważniejsze względy zaskarbiły im liczne koncerty w wielu zakątkach Polski. Prasa wówczas pisała: „Niespodzianką i niezaprzeczalnym zwycięzcą pierwszego dnia był zespół Dzika Kiszka. To co zagrał można nazwać metalowym rapowaniem, a to co pokazał - feerią barw i spektaklem przepojonym radością. Zespół tak oczarował wszystkich, że nawet deklamacja prymitywnego w swojej jurności wiersza zachwyciła publiczność.” (Wojciech Staszewski - Rock N Roll 10/90).
W 1992 roku nastąpił fonograficzny debiut tarnowian. Ocierająca się o manufakturę krakowska wytwórnia 'Gamma' postanowiła uwiecznić nagrania kapeli na kasecie zatytułowanej oczywiście „Rap And Roll”. Ciekawy muzycznie, lecz kiepsko zrealizowany materiał zaznaczył jedynie swą obecność w wymiarze lokalnym, a ciągłe lekceważenie Kiszki przez ówczesnych „możnych” naszej branży fonograficznej doprowadziło muzyków do kresu bezradności, czego efektem było zawieszenie działalności ekipy.
Zasilający Kiszkę muzycy nie próżnowali, działali aktywnie w różnych formacjach muzycznych, jak: Ziyo (Zbyszek Kumorowski, Krzysztof Krupa), byli jednakże wśród nich tacy, którzy wybrali ciepło domowego ogniska bądź udali się w podróż „za chlebem”.  Okazało się jednak, iż Panowie nie mają zamiaru składać broni. W grudniu 2000 roku nagrali profesjonalny materiał, który ukazał się na początku września 2001 roku. Album zatytułowany „Rap And Roll part 2” w pewnym sensie był logiczną kontynuacją debiutu, jednakże słychać, iż muzycy śledzą uważnie wszelkie nowinki zarówno z krainy połamanych hiphopowych rytmów, jak również gitarowego, agresywnego rocka. Liryki penetrują tradycyjnie tajemnice alkowy oraz komentują - z punktu widzenia fachowców - zawiłości układów damsko-męskich. Nowe oblicze Dzikiej Kiszki to przede wszystkim niezmiennie od początku działalności wokaliści: Maciej „Maciora” Lorenowicz, Wiesław „Golona” Kara, Grzegorz „Dydek” Nowosielski oraz gitarzyści Adrian „Adik” Bogacz, Andrzej „Dyzio” Suwara, basista Grzesiek „Moohoo” Wajda i bębniarz Marcin „Larz” Duchnik.


WOJTEK KLICH I BARDZO ORKIESTRA jest najciekawszym tarnowskim muzykiem, jedną z najbardziej malowniczych osobowości muzycznych na polskiej scenie, współautorem cyklicznych imprez jakie odbywały się w Tarnowskim Centrum Kultury od 1994r. Mało kto o tym wie ale mimo swojego barwnego życia Wojtek zdołał ukończyć prawie cztery lata studiów na Politechnice w Krakowie i gdyby jego przygoda z zespołem Ziyo rozpoczęła się choćby rok później dziś pewnie byłby inżynierem od spraw transportu ale może lepiej że nie jest inżynierem... Jego umiłowanie wolności, swobody a zarazem różnego typu sportów wyczynowych w połączeniu z charakterystycznym image Indianina nie licują z wyobrażeniem inżyniera.
Założony przez Wojtka zespół BARDZO ORKIESTRA nie był tylko kolejnym bluesowo-rockowym zespołem na naszej scenie. W rzeczywistości stał się nieformalnym stowarzyszeniem artystów zarówno amatorów jak i zawodowców środowiska tarnowskiego, których starał się Wojtek promować w każdy możliwy sposób – głównie występując z nimi na scenie. Cykl autorskich koncertów zrealizowanych wspólnie z Tarnowskim Centrum Kultury zatytułowanych BLUESY I BLUZKI stał się praktycznie nową koncepcją BARDZO ORKIESTRY, która tym razem oznaczała głównie promocję amatorów i amatorek rocka oraz integrowała tarnowską scenę rockową na płaszczyźnie wielu pokoleń.
Bardzo Orkiestra stała się bardzo szeroką formułą będąca jednak podtytułem do jej jedynego niezmiennego punktu i głównego tytułu - Wojtka Klicha. Dziesiątki razy przy przepełnionej piwnicy odbywały się Jego koncerty, na których gośćmi specjalnymi byli: Wojtek Waglewski, Sławek Wierzcholski, Małgorzata Ostrowska, Jerzy Styczyński, Adam Otręba, Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Martyna Jakubowicz, Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Robert Gawliński, Kasia Kowalska, Ryszard Sygitowicz, Tadziu Pocieszyński, Jan "Kyks" Skrzek, TITUS, Marek Piekarczyk.


TOTENTANZ - Tarnowski band rockowy, powstał wiosną 2005 roku, początkowo w trzyosobowym składzie: Erik Bobella (gitara basowa), Dariusz Pawłowski (perkusja) Dariusz Durał (gitara). W czerwcu 2005 roku swoją współprace z zespołem rozpoczyna Rafał Huszno (gitara, wokal) ex-Ottwieler. W tym składzie i jeszcze bez nazwy grupa gra do września 2005 roku., kiedy to z zespołu odchodzi Dariusz Durał, a jego miejsce zajmuje gitarzysta Adrian Bogacz (Sunflower). W tym momencie następuje diametralny zwrot w działalności grupy. Stylistyka muzyczna zespołu nabiera charakteru, band przyjmuje nazwę Totentanz.
W tym składzie, wiosną 2006 roku grupa nagrywa swoje pierwsze demo zatytułowane „Nieból”, na którym znalazło się pięć utworów zespołu. Realizatorem nagrań jest Jarosław „Jasiu” Kidawa. W międzyczasie Erik Bobella zasila jeszcze szeregi legendarnej formacji punkowej KSU. Jesienią 2006 roku zespół opuszcza perkusista Dariusz Pawłowski, a jego miejsce zastępuje Sebastian Mnich (KSU). Po 2 i pół rocznej współpracy z KSU Erik Bobella i Sebastian Mnich opuszczają zespół aby poświęcić się w 100% Totentanz!
Aktualny skład zespołu to: Rafał Huszno (git. wokal), Erik Bobella (git. basowa), Adrian Bogacz (git.), Sebastian Mnich (perkusja).
Debiut „Nieból” to album wręcz kipiący emocjami, rozrywany od wewnątrz potrzebą wykrzyczenia światu o w wszystkim co męczy, rani, wkurza – ale też o tym co zachwyca, czaruje, wciąga. To manifest człowieka, który potrafi równie mocno kochać jak nienawidzić, który przeżywa cierpienie równie intensywnie jak miłość i radość.
Od strony muzycznej „Nieból” to perfekcyjnie wyprodukowany i zaśpiewany album oparty na mocnych gitarowych riffach i świetnych melodiach. To płyta, która „wchodzi” od pierwszych dźwięków i sprawia, że nie możemy się od niej uwolnić. To album pełny czadowych kompozycji (singlowy „Poza Wszystkim”) i zwiewnych, delikatnych ballad („Zawołać”), który zachwyci każdego fana ciężkiej odmiany polskiego rocka, zarówno spod znaku Coma, Hunter jak i IRA.ZIYO – najstarsza działająca i utytułowana w branży muzycznej grupa z Tarnowa, której początki sięgają 1984 roku. Jednak najważniejszą datą w początkach działalności jest 1986 rok, kiedy to wystąpili na FMR Jarocin oraz wygrali Mokotowską Jesień Muzyczną. nagrodę, grupa zaproszona przez program III Polskiego Radia na sesję nagraniową, rejestruje z realizatorem Leszkiem Kamińskim (wówczas jeszcze studentem reżyserii dźwięku) dwa utwory Na znak i Nie wiem . Ten ostatni, często prezentowany na antenie PR III dotarł do 15 pozycji na liście Marka Niedźwieckiego, a o zespole zaczęto odważniej mówić jako o polskiej odpowiedzi na brytyjską zimną falę.
W 1987 roku grupa na fali popularności rejestruje debiutancką płytę, w swoim najmocniejszym składzie: Jerzy Durał – śpiew, Marek Kloch – gitary, Darek Derko – klawisze, Krzysztof Krupa – bębny. Takie kompozycje jak „Panie Prezydencie”, „Graffiti”, „Idziemy wytrwale” znajdują się w gorącej dziesiątce najpopularniejszych radiowych list przebojów - PR III i PR IV. W momencie ukazania się pierwszego krążka, ZIYO w studio nagraniowym rejestruje nową piosenkę - „Wyspy”. Ta premierowa kompozycja, pojawia się na Liście Przebojów PR III, by po kilkunastu wydaniach listy znaleźć się na jej szczycie i utrzymywać swoją pozycję przez 4 tygodnie. Staje się jednym z najważniejszych hitów 1989 roku. Piosenka w tej wersji umieszczona jest tylko na kompaktowej reedycji debiutanckiego materiału. Natomiast była ona zapowiedzią 2 płyty „Witajcie w teatrze cieni”. Rok 1990 to zmiany personalne na stanowisku basisty i klawiszowa oraz nowa wizja muzyczna zespołu. Powstaje anglojęzyczna płyta „Gloria”. Wydanie płyty zbiega się z pięcioleciem istnienia grupy, które ZIYO świętuje w ramach festiwalu jarocińskiego. Podczas jubileuszowego koncertu zespół, ku uciesze fanów, prezentuje swoje najpopularniejsze piosenki wspólnie z Adamem Prucnalem (klawisze, skrzypce), Leonardem Kaczanowskim (klawisze), Zbyszkiem Kumorowskim (instrumenty perkusyjne), Darkiem Durałem (gitara) i Jolą Literską (chórki obecnie znana jako YOKA). ZIYO jako pierwsza rockowa formacji aranżuje i nagrywa 11 pieśni bożonarodzeniowych na rockową nutę. Gościnnie podczas nagrań wspiera zespół Sławek Wierzcholski oraz Edyta Bartosiewicz. Materiał ukazuje się na kasecie nakładem Izabelin Studio (12 lat później w wersji CD w ramach Antologii ZIYO).  W 1994 roku ukazuje się kolejny krążek „Tetris”. Pierwszy singiel, „Magiczne słowa”, zdobywa uznanie słuchaczy rozgłośni radiowych, czego dowodem są wysokie notowania na listach przebojów, a w podsumowaniach za rok 1994 ta piosenka zajmuje VI miejsce w plebiscycie Krajowa Lista Przebojów (zsumowanie rocznych wyników 17 regionalnych stacji Polskiego Radia). Kolejne przeboje z płyty to „Ikar” , „Dwa słońca” i „Ethos”. Na kolejną płytę „Spectrum” grupa każe czekać aż 4 lata. W 2000 roku ukazuje się „Exlibris - Magiczne numery 1986-2000” zawierające najpopularniejsze piosenki zespołu na nowo zarejestrowane w nowych, elektronicznych aranżacjach. Na 18 urodziny zespołu Metal Mind Production wydaje całą dotychczasową dyskografię ZIYO w formie Antologii. Zremasterowane na nowo płyty zespołu posiadają dodatkowo bonusy w postaci niepublikowanych wcześniej wersji utworów oraz teledyski. Część z nich otrzymuje też nową szatę graficzną. Rok później ZIYO nagrywa swój 8 krążek – „Popburger”.
Na wrzesień 2008 planowane jest wydanie najnowszego albumu ZIYO nagranego w składzie: Jerzy Durał – śpiew, programowanie, Piotr Sokołowski – gitary, Jacek Bielecki – bas, Sławek Puka – bębny.

Sprawdź PROGRAM IMPREZ

ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 30.10.09

GRZECH PIOTROWSKI - "Emotronica" - Piwnice TCK, 09.10.09

THE CAR IS ON FIRE - Ombarrops! Tour 09 - Piwnice TCK, 16.10.09

NOC KABARETOWA czyli PROLOG TALII - NOWAKI/MACIEŻ/NEO-NÓWKA/ŻARÓWKI/JACHIMEK - Sala MCK, 10.10.09

JAZZPOSPOLITA - Inauguracja nowego sezonu jazzowego w TCK - Piwnice TCK, 11.09.09

KONCERT KONTRABASISTY JAKUBA CYWIŃSKIEGO - TCK, 19.08.09

S.M.ROCK - Koncert uczniów i nauczycieli - Piwnice TCK, 26.06.09

United Europe Jazz Festival – Jazz Band Ball Orchestra - Piwnice TCK, 23.05.09

THE SAME + Goście - Koncert promocyjny - Piwnice TCK, 29.05.09

ARTUR DUTKIEWICZ TRIO - Piwnice TCK, 22.05.09

KABARET HRABI - "KOBIETA i MĘŹCZYZNA" - Kino Marzenie, 26.04.09

KULTURA Be - ETHNIC PROJECT, gość wieczoru: KUMKA OLIK - Piwnice TCK, 24.04.09

S.M.ROCK - KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI - Piwnice TCK, 27.03.09

WIECZÓR KABARETOWY z udziałem Stanisława TYMA i Kabaretu CIACH - Kino Marzenie, 16.03.09

FUNKY GROOVE - Napiórowski/Lesicki/Grabowy/Jahr - Piwnice TCK, 13.03.09

HURT - Piwnice TCK, 07.03.09

FISZ EMADE TWORZYWO - "HEAVI METAL" - Piwnice TCK, 20.02.09

KULTURA Be - NEW VIEW, gość wieczoru: RENTON - Piwnice TCK, 30.01.09

PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING QUARTET - Piwnice TCK, 23.01.09

SYLWESTER NA RYNKU - 31.12.08

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.08

NIE-BO - Piwnice TCK, 12.12.08

PERIHELLIUM, gość wieczoru LILI MARLENE - Piwnice TCK, 05.12.08

KARNAWAŁOWY WIECZÓR KABARETOWY: SMILE i LIMO - Kino Marzenie, 18.01.09

JUBILEUSZOWY KONCERT z OKAZJI 15-LECIA S.M.ROCK - Piwnice TCK, 28.11.08

CZESŁAW ŚPIEWA - Kino Mrzenie, 26.11.08

MARIA AWARIA - KONCERT MARII PESZEK - Kino Marzenie, 16.11.08

SUCHY CHLEB DLA KONIA, FARMA, gość: L.STADT - Piwnice TCK, 14.11.08

KRZYSIA GÓRNIAK BAND - Piwnice TCK, 07.11.08

ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 31.10.08

KOLEJNY SEZON KULTURY Be - NIEZALEŻNEJ SCENY MŁODYCH

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK, 19.10.08

FUNK de NITE & BRYAN CORBETT - Piwnice TCK, 03.10.08

6 NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 05.09.08

"BYŁ SOBIE BLUES..." - III Letni festiwal bluesa - Rynek, sierpień 2008

"JAZZ-owy RYNEK" - Rynek, Lipiec 2008

"OGRÓDEK DŹWIĘKÓW" - Lipiec 2008, Ogródek TCK

"NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" - Promenada nad Wątokiem, 23.06.08

KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SM.ROCK - Piwnice TCK, 27.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - KOŃ POLSKI, SZAFA GRA, JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL, Rynek, 15.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - TARNOWSKA SCENA, Rynek, 13.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - SOFA, SMOLIK, 14.06.08, Rynek

GRZECH PIOTROWSKI QUARTET - Piwnice TCK, 30.05.08

KULTURA Be - DZIUNEK & MANGO COLLECTIVE, HUMBACK, gość wieczoru: POGODNO, 20.06.08

THE GLOBETROTTERS - Piwnice TCK, 25.04.08

BANDA WOLANDA, gość wieczoru: BRUNO SCHULZ - Piwnice TCK, 05.04.08

Urodzinowy koncert HABAKUK - Piwnice TCK, 15.03.08

PILICHOWSKI BAND - Piwnice TCK, 28.03.08

LEMUR BASE, gość wieczoru: PLATEAU - Piwnice TCK, 1.03.08

FULL DRIVE 2 - Piwnice TCK, 29.02.08

S.M.ROCK - Koncert nauczycieli i uczniów - Piwnice TCK, 22.02.08

ŚWIETLIKI - XV LAT NA SCENIE - Piwnice TCK, 8.02.08

CHODŹMY NA TRUSKAWKI, RADICAL COUNT, ENDSCREEN, gość: KID A - Piwnice TCK, 19.01.08

BRAZYLIA ŚPIEWANA PROJEKT - Piwnice TCK, 11.01.08

RAZ DWA TRZY - "Młynarski" - Kino Marzenie, 12.01.2008

SYLWESTER 2007 NA TARNOWSKIM RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.07

S.M.ROCK - Koncert Uczniów i Nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych - Piwnice TCK, 23.11.07

SOFA - Piwnice TCK, 14.12.07

PIOTR BAŁTROCZYK, Kabaret PARANIENORMALNI - Kino Marzenie, 01.12.07

ETHOS, gość wieczoru: THE POISE RITE - Piwnice TCK, 16.11.07

DAMAGE CONTROL - Bałdych/Żaczek/Konrad/Tomaszewski - Piwnice TCK, 09.11.07

ZADUSZKI DŻEMOWE WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 02.11.07

EASTCOM & MC STEWLOCKS - Piwnice TCK, 19.10.07

THE SAME, METAL DIVISION, gość wieczoru: TOTENTANZ - Piwnice TCK, 26.10.07

BAKSHISH SOUNDSYSTEM - Piwnice TCK, 12.10.07

"POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ" - Amfiteatr Letni, 20 - 21.09.07

NEW BONE - Piwnice TCK, 28.09.07

JESZCZE JEDNA NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 01.09.07

BYŁ SOBIE BLUES... - Letni Festiwal Bluesa, sierpień 2007

"BEZ OGRÓDEK" - cykl lipcowych koncertów jazzowych

P.M. ELEKTRIC QUARTET - Piwnice TCK, 22.06.07

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA - Promenada nad Wątokiem, 23.06.07

MUCHY, TOTENTANZ, HEY - Amfiteatr Letni, 29.06.07

Kwartet TELEWIZOR - Piwnice TCK, 15.06.07

TOMEK LIPIŃSKI - solo, akustycznie - Piwnice TCK, 11.05.07

NATURAL MYSTIC - Piwnice TCK, 04.05.07

PINK FREUD - Piwnice TCK, 27.04.07

Kabaret HRABI z programem "POJUTRZE" - Kino Marzenie, 14.04.07

CZUBAND - Koncert urodzinowy - Piwnice TCK, 13.04.07

KULTURA Be - Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK, 22.03.07

2 koncerty muzyki irlandzkiej/celtyckiej - DUAN, DANAR - Piwnice TCK

"DNI IRLANDZKIE"

NIE-BO - Piwnice TCK, 29.03.07

DES MOINES - Piwnice TCK, 23.03.07

CONTEMPORARY NOISE QUINTET - Piwnice TCK, 09.03.07

PRZEGLĄD AMATORSKICH KABARETÓW "ŻÓŁTA DRABINA" - Piwnice TCK, 09.02.07

Kolejny koncert nauczycieli i uczniów S.M.ROCK - Piwnice TCK, 02.02.07

KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH - Piwnice TCK, 23.02.07

"TRIBUTE TO KOMEDA" - Koncert Marii Sadowskiej - Kino Marzenie, 18.02.07

Nabór wykonawców do kolejnych edycji KULTURY Be

WŁODZIMIERZ NAHORNY Trio - Piwnice TCK, 12.01.07

TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTORS - Piwnice TCK - 19.01.07

POEZJA KS. JANA TWARDOWSKIEGO - Dorota Segda i Krakowskie Przedmieście - 20.01.07

"HISTORIA PEWNEJ PODRÓŻY" - koncert G. Turnaua - Kino Marzenie 28.01.07

KULTURA BE - Niezależna Scena Młodych w grudniu

MIKOŁAJE I MAJKA JEŻOWSKA - Rynek, 03.12.06

MIKOŁAJKOWY WIECZÓR KABARETOWY - Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kino Marzenie, 10.12.06

ROCKOWE O!PŁATECZKI Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 25.12.06

MILES GRIFFITH z zespołem - Piwnice TCK, 08.12.06

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 16.12.06

PTASZYN WRÓBLEWSKI QUARTET - Piwnice TCK 17.11.06

"MIASTO MANIA" - Koncert Marii Peszek, Piwnice TCK - 01.04.07

KULTURA Be - Piwnice TCK 23.11.06

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZADUSZEK DŻEMOWYCH

TERCET CZYLI KWARTET - Kino Marzenie 29.10.06

KONCERT S.M.ROCK - Piwnice TCK, 20.10.06

Niezależna Scena Młodych - 19.10.06 - Piwnice TCK

Niezależna Scena Młodych w październiku

ZADUSZKI DŻEMOWE - Tour 2006

Pi Er DWA - Piwnice TCK - 06.10.06

Wrześniowa KULTURA Be - Piwnice TCK, 21.09.06

KASIA CEREKWICKA - "Wielkie Odkrywanie Małopolski" - Rynek, 29.09.06

ELŻBIETA MIELCZAREK z zespołem - Piwnice TCK, 30.09.06

KULTURA Be - edycja wrześniowa

Benefis ks. prof. dr. hab. Michała Hellera

"MUZYKA NOWEJ PRZESTRZENI" - plenerowy koncert muzyki elektronicznej

GALA MOZARTOWSKA w Tarnowie

86 ROCZNICA CUDU NAD WISŁĄ

"BYŁ SOBIE BLUES" - Letni Festiwal Bluesa na Rynku

OSTATNIA TAKA NOC KABARETOWA - Amfiteatr, 01.09.06

"Największe Przeboje PRL-u" - 21.07.06

KULTURA Be ponownie dopiero we wrześniu!

"ZDERZENIA" Vol.2. - MONK, ABRADAB i inni

NOC SWIETOJAŃSKA - Park Strzelecki - 24.06.06

DZIEŃ DZIECKA - Rynek, 01.06.06

LIQUIDO pierwszy raz w Polsce w ramach "ROCK&ALL" - 03/06/06

UP TO DATE - 26.05.06 - Piwnice TCK

Kwietniowa KULTURA Be wyjatkowo w piątek 21.04.06

"HORYZONTY MAŁOPOLSKI" - finał II edycji - Piwnice TCK - 31.03.06

Kolejna edycja Kultury Be - Piwnice TCK - 30.03.06

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK - 20.04.06

MARTYNA JAKUBOWICZ - Pwinice TCK 22.04.06

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Marzeniu! 09.04.06

POWITANIE WIOSNY z DZIKA KISZKĄ - Piwnice TCK - 25.03.06

"DNI IRLANDZKIE" 04 - 18.03.06

Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK - 23.02.06

PUSTKI i GRAFTMANN w Piwnicach TCK - 24.02.06

FUNK de NITE i Saskia Laroo & Warren Byrd - 24.03.06

"ZADYSZKI DŻEMOWE" Wojtka Klicha - Piwnice TCK - 18.02.06

KABARETOWY ŚLEDZIK - Kabarety HRABI i SŁUCHAJCIE

12 PERKUSISTÓW i JEDEN BAS

JAGODZIŃSKI/ŁUKASIK/SZROM w Piwnicach TCK

"ZDERZENIA" - zmiany w programie!

KULTURA Be czyli NIEZALEŻNA SCENA MŁODYCH

"ZDERZENIA" - czyli skrecze i miksy słowno-muzyczne

Krzysztof KILJAŃSKI w Tarnowie!

14 Tarnowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SYLWESTER NA RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI w WIGILIJNĄ NOC

WIGILIA NA TARNOWSKIM RYNKU

ADAM PIEROŃCZYK TRIO w ramach ART FEST 2005

VAVAMUFFIN i ZERO-TRÓJKA w Piwnicach TCK

Koncert THE GLOBETROTTERS w Piwnicach TCK

Imprezy Wojtka Klicha

ANDRZEJKOWA NOC KABARETOWA

Jam Session z udziałem S.M.Rock w Piwnicach TCK

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.