Dziś jest: 6 grudzień 2023 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
KONCERTY
KLUB JAZZOWY
S.M.ROCK
KABARET
IMPREZY CYKLICZNE
KULTURA Be
FILM
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plSCENA / KABARET

drukuj
2006-07-13
OSTATNIA TAKA NOC KABARETOWA - Amfiteatr, 01.09.06 (źródło: Inf.wł.)
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na

OSTATNIĄ TAKĄ NOC KABARETOWĄ!
Wystąpią:
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU
DNO
NEONÓWKA

Impreza odbędzie się w Amfiteatrze (ul. Kopernika) w dniu 1 września br.
Początek o godz. 19.30.

W przerwach pomiędzy występami kabaretów zagra DZIKA KISZKA!

Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu) do nabycia od 1 sierpnia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU


Początki Kabaretu sięgają 1993 roku, jednak aby poczuć się młodziej za oficjalną datę jego powstania uznają rok 1996, a więc wtedy, gdy po raz pierwszy raz w życiu zobaczyli przed sobą mikrofon.

Poznali się studiując na wspólnym roku polonistykę na Uniwerystecie Warszawskim, na której, z braku innych kandydatów stworzyli samorząd, a niedługo potem, z braku lepszych pomysłów - literacką gazetę "Podniebienie". Na jej łamach drukowali swoje wiersze o miłości, śmierci i całej reszcie, a także z czasem utwory fraszkopodobne, które pozwoliły im uwierzyć, że potrafią się bawić także bez alkoholu, choć z alkoholem jest oczywiście dużo lepiej. Raz do roku z większym bądź mniejszym skutkiem starali się uatrakcyjnić organizowane przez nich samych Dni Polonistyki scenicznym występem. W dużej mierze to z tamtych czasów wywodzi się bardzo popularny do dziś pogląd, że przedstawienie jest tylko pretekstem do następującej po nim zabawy.

Po wstępnym ukształtowaniu się składu, dołączyli do Kabarteu profesjonalni muzycy, choć także studenci ich wydziału. W takim gronie postanowili spróbować naszych sił w jakimś konkursie. Całą wiedzę o publicznym rozśmieszaniu czerpiąc z telewizyjnych programów Starszych Panów, kabaretu Potem, Stanisława Tyma i Dudka wyruszyli na eliminacje PAKI do Radomia, a potem na jej finał do Krakowa. Tam, nie dość że poznali pana Tyma, to jeszcze z jego rąk odebrali nagrodę Grand Prix, zaś od kabaretu Potem nagrodę środowiska kabaretowego.

Od 1996 r. Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawił siedem programów:
1. Sonata Metafizyczno - Rozrywkowa premiera IV 96
2. Parada Uniesień czyli metafizyka na świeżym powietrzu premiera IV 97
3. Czarny Kot premiera IV 98
4. La Granda Maniana premiera IV 00
5. Piosenki IV 2002
6. Jakoś to będzie IV 2003
7. A miało być tak pięknie IV 2005

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU obecnie tworzą:

Zespół aktorski:
Robert Górski (teksty)
Przemek Borkowski (teksty)
Mikołaj Cieślak (teksty)
Katarzyna Pakosińska (wdzięk)
Rafał Zbieć (głupie odzywki)

Zespół muzyczny:
Bartek Krauz (akordeon, śpiew)
Wojtek Orszulak (gitara)

Nagrody:


• XII Przegląd Kabaretów PaKA 96 w Krakowie - Grand Prix oraz nagrody: publiczności, dziennikarzy, środowiska kabaretowego, Programu 2 TVP, Radia Kielce;
• XVII Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim "Złota Szpilka 96" - Grand Prix; · Konkurs Piosenki Kabaretowej OSPA 96 - nagroda specjalna za najlepsze kompozycje;
• XIII Przegląd Kabaretów PaKA 97 w Krakowie - I Miejsce oraz nagrody: publiczności, środowiska kabaretowego oraz kabaretu Koń Polski - za najlepszy dowcip polityczny;
• Ogólnopolski Festiwal Sztuki Estradowej ZASP Warszawa 2000 - II nagroda.

KMN W SIECIKABARET NEONÓWKA


Kabaret z urokiem. Chciałoby się powiedzieć, że to ci od moherowych beretów (to ich najnowszy program), więc nie powiemy, bo to w znacznym stopniu zawęziłoby to, co robi Neonówka.
Ostatnio ustabilizował się (oby) ich skład, jest więc dwóch Michałów i Roman. Dwóch Michałów jest odmiennych... tzn. innych. No. Różnią się od siebie. Jeden to fachman od "ciap", drugi od "normalnych". Roman specjalizuje się w grze "kamienną twarzą". Polega to na tym, że Roman w ogóle nie gra gębą, nigdy nie zobaczycie na niej miny. W kabarecie to trudna i wręcz nieosiągalna umiętność, a Roman uczynił z niej już swego rodzaju styl. On ci to uczynił.
Kabaret Neonówka na tegorocznej Pace zdobył II nagrodę.

NEONÓWKA W SIECIKABARET DNO


Kabaret DNO powstał w roku 1996. Swój debiut, a zarazem sukces, który zaważył na jego dalszych losach, zrealizował na Mazurskim Lecie Kabaretowym „Mulatka” w Ełku.
Od tego czasu kabaret prężnie się rozwijał biorąc udział w większości imprez i konkursów kabaretowych w Polsce. W roku 2000 za sprawą programu „Problem Roku 2001” kabaret zdobywa I nagrodę na festiwalu PaKA w Krakowie. Dwa lata później Dno, wspólnie z Pałacem Kultury Zagłębia, organizują w Dąbrowie Górniczej, przegląd kabaretów pod nazwą Dąbrowska Ściema Kabaretowa (w skrócie - DebeŚciaK), który różni się od innych przeglądów tym, że najważniejszym jurorem jest Publiczność.
Kabaret kieruje swoją działalność głównie do młodzieży, przez pryzmat satyry porusza szereg tematów i problemów współczesnego świata. Nie obca jest mu też parodia i humor absurdalny, w którym demaskuje świat mediów i współczesnych obyczajów. W jego programach, całkowicie autorskich, znaleźć można dużo muzyki i piosenek, a przede wszystkim skeczy ubarwionych mnóstwem rekwizytów i kostiumów. Jego spektakle są dynamiczne, barwne i ciekawe. Spontaniczność, oryginalność pomysłów, niebanalna forma i treść to dewiza świetnej zabawy na występie Dna, o czym świadczą liczne nagrody zdobyte przez kabaret.
Kabaret tworzą absolwenci i studenci śląskich uczelni wyższych, spotykając się i pracując w dąbrowskim PKZ-cie, bezgranicznie oddają się swej pasji jaką jest kabaret. Tworzenie i realizacja rzeczy, które potrafią rozbawić ludzi, uważają za fascynujące zajęcie.
Program „Debeściak” jest zbiorem (w opinii twórców) najlepszych i najciekawszych skeczy oraz piosenek powstałych od początku istnienia kabaretu.DNO tworzą:
Jarek Cyba
Adam Mrozowicz
Wojciech Stala
Tomasz Sobieraj

DNO W SIECIDZIKA KISZKA


Historia DZIKIEJ KISZKI sięga swymi korzeniami do mrocznych i szalonych zarazem lat osiemdziesiątych.
W roku 1987 w Tarnowie grupa wrażliwych młodzieńców postanowiła nadać artystyczny, muzyczny wymiar swym codziennym spostrzeżeniom, radościom i frustracjom.
Kultywujący niemal od kołyski "rokendrolowe" podejście do życia panowie chwycili za gitary i tak powstała jedna z barwniejszych grup w PRL-u.
Byli nie tylko prekursorami stylistyki, którą sami nazwali roboczo "rap & roll", ale wprowadzili na scenę swoisty, oryginalny sposób przekazu łączący galicyjską plebejskość z iście brooklyńskim ogniem i energią. Dzisiaj, kiedy "bluzgający raperzy" są powszechnym elementem muzycznego biznesu, fakt ten nie robi zapewne wielkiego wrażenia, jednakże kilkanaście lat temu nie tylko o Liroyu, ale również o Rage Against The Machine cywilizowany świat nie miał bladego pojęcia.

"Kicha" zyskała błyskawicznie nie tylko sympatię publiki. Jej niepospolity smak trafią również w gusta "uczonych w piśmie". Wtedy właśnie Marek Niedźwiecki ochrzcił ich jakże elitarnym przydomkiem "Beastie Boys z Tarnowa".
Nasi bohaterowie byli laureatami Ogólnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki (Wrocław 1988), zdobyli nagrodę publiczności Festiwalu Muzyków Rockowych  w Jarocinie 1989, ale tak naprawdę najważniejsze względy zaskarbiły im liczne koncerty w wielu zakątkach Polski.

Prasa wówczas napisała:
"Niespodzianką i niezaprzeczalnym zwycięzcą pierwszego dnia był zespół Dzika Kiszka. To co zagrał można nazwać metalowym rapowaniem, a to co pokazał - feerią barw i spektaklem przepojonym radością. Zespół tak oczarował wszystkich, że nawet deklamacja prymitywnego w swojej jurności wiersza zachwyciła publiczność."
(Wojciech Staszewski - "Rock N Roll" 10/90).

W 1992 nastąpił fonograficzny debiut tarnowian. Ocierająca się o manufakturę krakowska wytwórnia "Gamma" postanowiła uwiecznić nagrania kapeli na kasecie zatytułowanej oczywiście "Rap & Roll". Ciekawy muzycznie, lecz kiepsko zrealizowany materiał zaznaczył jedynie swą obecność w wymiarze lokalnym, a ciągłe lekceważenie Kiszki przez ówczesnych "możnych" naszej branży fonograficznej doprowadziło muzyków do kresu bezradności, czego efektem było zawieszenie działalności ekipy.
Zasilający Kiszkę muzycy nie próżnowali, działali aktywnie w takich formacjach, jak: Ziyo (Zbyszek Kumorowski, Krzysztof Krupa) czy Maanam (Marek Kloch), byli jednakże wśród nich tacy, którzy bądź wybrali ciepło domowego ogniska bądź udali się w podróż "za chlebem".

Okazało się jednak, iż Panowie nie mają zamiaru składać broni. W grudniu 2000 roku nagrali profesjonalny materiał, który ukazał się na początku września 2001 r. Album zatytułowany "Rap & Roll part 2"  w pewnym sensie był logiczną kontynuacją debiutu, jednakże słychać,  iż muzycy śledzą uważnie wszelkie nowinki zarówno z krainy połamanych hiphopowych rytmów, jak również gitarowego, agresywnego rocka.
Liryki penetrują tradycyjnie tajemnice alkowy oraz komentują - z punktu widzenia fachowców - zawiłości układów damsko-męskich.

Nowe oblicze Dzikiej Kiszki to przede wszystkim niezmiennie wokaliści: Maciej "Maciora" Lorenowicz, Wiesław "Golona" Kara, Grzegorz "Dyndek" Nowosielski; wokalistka Iza Mika-Janeczek,  gitarzysta Adrian "Adik" Bogacz; gitarzysta „Dyzio”, basista Grzesiek Wajda i bębniarz Marcin „Larz” Duchnik.

DZIKA KISZKA W SIECI
* GALERIA *


(640x385)
(640x480)
(590x480)
(640x480)
ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 30.10.09

GRZECH PIOTROWSKI - "Emotronica" - Piwnice TCK, 09.10.09

THE CAR IS ON FIRE - Ombarrops! Tour 09 - Piwnice TCK, 16.10.09

NOC KABARETOWA czyli PROLOG TALII - NOWAKI/MACIEŻ/NEO-NÓWKA/ŻARÓWKI/JACHIMEK - Sala MCK, 10.10.09

JAZZPOSPOLITA - Inauguracja nowego sezonu jazzowego w TCK - Piwnice TCK, 11.09.09

KONCERT KONTRABASISTY JAKUBA CYWIŃSKIEGO - TCK, 19.08.09

S.M.ROCK - Koncert uczniów i nauczycieli - Piwnice TCK, 26.06.09

United Europe Jazz Festival – Jazz Band Ball Orchestra - Piwnice TCK, 23.05.09

THE SAME + Goście - Koncert promocyjny - Piwnice TCK, 29.05.09

ARTUR DUTKIEWICZ TRIO - Piwnice TCK, 22.05.09

KABARET HRABI - "KOBIETA i MĘŹCZYZNA" - Kino Marzenie, 26.04.09

KULTURA Be - ETHNIC PROJECT, gość wieczoru: KUMKA OLIK - Piwnice TCK, 24.04.09

S.M.ROCK - KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI - Piwnice TCK, 27.03.09

WIECZÓR KABARETOWY z udziałem Stanisława TYMA i Kabaretu CIACH - Kino Marzenie, 16.03.09

FUNKY GROOVE - Napiórowski/Lesicki/Grabowy/Jahr - Piwnice TCK, 13.03.09

HURT - Piwnice TCK, 07.03.09

FISZ EMADE TWORZYWO - "HEAVI METAL" - Piwnice TCK, 20.02.09

KULTURA Be - NEW VIEW, gość wieczoru: RENTON - Piwnice TCK, 30.01.09

PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING QUARTET - Piwnice TCK, 23.01.09

SYLWESTER NA RYNKU - 31.12.08

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.08

NIE-BO - Piwnice TCK, 12.12.08

PERIHELLIUM, gość wieczoru LILI MARLENE - Piwnice TCK, 05.12.08

KARNAWAŁOWY WIECZÓR KABARETOWY: SMILE i LIMO - Kino Marzenie, 18.01.09

JUBILEUSZOWY KONCERT z OKAZJI 15-LECIA S.M.ROCK - Piwnice TCK, 28.11.08

CZESŁAW ŚPIEWA - Kino Mrzenie, 26.11.08

MARIA AWARIA - KONCERT MARII PESZEK - Kino Marzenie, 16.11.08

SUCHY CHLEB DLA KONIA, FARMA, gość: L.STADT - Piwnice TCK, 14.11.08

KRZYSIA GÓRNIAK BAND - Piwnice TCK, 07.11.08

ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 31.10.08

KOLEJNY SEZON KULTURY Be - NIEZALEŻNEJ SCENY MŁODYCH

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK, 19.10.08

FUNK de NITE & BRYAN CORBETT - Piwnice TCK, 03.10.08

6 NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 05.09.08

"BYŁ SOBIE BLUES..." - III Letni festiwal bluesa - Rynek, sierpień 2008

"JAZZ-owy RYNEK" - Rynek, Lipiec 2008

"OGRÓDEK DŹWIĘKÓW" - Lipiec 2008, Ogródek TCK

"NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" - Promenada nad Wątokiem, 23.06.08

KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SM.ROCK - Piwnice TCK, 27.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - KOŃ POLSKI, SZAFA GRA, JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL, Rynek, 15.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - TARNOWSKA SCENA, Rynek, 13.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - SOFA, SMOLIK, 14.06.08, Rynek

GRZECH PIOTROWSKI QUARTET - Piwnice TCK, 30.05.08

KULTURA Be - DZIUNEK & MANGO COLLECTIVE, HUMBACK, gość wieczoru: POGODNO, 20.06.08

THE GLOBETROTTERS - Piwnice TCK, 25.04.08

BANDA WOLANDA, gość wieczoru: BRUNO SCHULZ - Piwnice TCK, 05.04.08

Urodzinowy koncert HABAKUK - Piwnice TCK, 15.03.08

PILICHOWSKI BAND - Piwnice TCK, 28.03.08

LEMUR BASE, gość wieczoru: PLATEAU - Piwnice TCK, 1.03.08

FULL DRIVE 2 - Piwnice TCK, 29.02.08

S.M.ROCK - Koncert nauczycieli i uczniów - Piwnice TCK, 22.02.08

ŚWIETLIKI - XV LAT NA SCENIE - Piwnice TCK, 8.02.08

CHODŹMY NA TRUSKAWKI, RADICAL COUNT, ENDSCREEN, gość: KID A - Piwnice TCK, 19.01.08

BRAZYLIA ŚPIEWANA PROJEKT - Piwnice TCK, 11.01.08

RAZ DWA TRZY - "Młynarski" - Kino Marzenie, 12.01.2008

SYLWESTER 2007 NA TARNOWSKIM RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.07

S.M.ROCK - Koncert Uczniów i Nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych - Piwnice TCK, 23.11.07

SOFA - Piwnice TCK, 14.12.07

PIOTR BAŁTROCZYK, Kabaret PARANIENORMALNI - Kino Marzenie, 01.12.07

ETHOS, gość wieczoru: THE POISE RITE - Piwnice TCK, 16.11.07

DAMAGE CONTROL - Bałdych/Żaczek/Konrad/Tomaszewski - Piwnice TCK, 09.11.07

ZADUSZKI DŻEMOWE WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 02.11.07

EASTCOM & MC STEWLOCKS - Piwnice TCK, 19.10.07

THE SAME, METAL DIVISION, gość wieczoru: TOTENTANZ - Piwnice TCK, 26.10.07

BAKSHISH SOUNDSYSTEM - Piwnice TCK, 12.10.07

"POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ" - Amfiteatr Letni, 20 - 21.09.07

NEW BONE - Piwnice TCK, 28.09.07

JESZCZE JEDNA NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 01.09.07

BYŁ SOBIE BLUES... - Letni Festiwal Bluesa, sierpień 2007

"BEZ OGRÓDEK" - cykl lipcowych koncertów jazzowych

P.M. ELEKTRIC QUARTET - Piwnice TCK, 22.06.07

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA - Promenada nad Wątokiem, 23.06.07

MUCHY, TOTENTANZ, HEY - Amfiteatr Letni, 29.06.07

Kwartet TELEWIZOR - Piwnice TCK, 15.06.07

TOMEK LIPIŃSKI - solo, akustycznie - Piwnice TCK, 11.05.07

NATURAL MYSTIC - Piwnice TCK, 04.05.07

PINK FREUD - Piwnice TCK, 27.04.07

Kabaret HRABI z programem "POJUTRZE" - Kino Marzenie, 14.04.07

CZUBAND - Koncert urodzinowy - Piwnice TCK, 13.04.07

KULTURA Be - Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK, 22.03.07

2 koncerty muzyki irlandzkiej/celtyckiej - DUAN, DANAR - Piwnice TCK

"DNI IRLANDZKIE"

NIE-BO - Piwnice TCK, 29.03.07

DES MOINES - Piwnice TCK, 23.03.07

CONTEMPORARY NOISE QUINTET - Piwnice TCK, 09.03.07

PRZEGLĄD AMATORSKICH KABARETÓW "ŻÓŁTA DRABINA" - Piwnice TCK, 09.02.07

Kolejny koncert nauczycieli i uczniów S.M.ROCK - Piwnice TCK, 02.02.07

KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH - Piwnice TCK, 23.02.07

"TRIBUTE TO KOMEDA" - Koncert Marii Sadowskiej - Kino Marzenie, 18.02.07

Nabór wykonawców do kolejnych edycji KULTURY Be

WŁODZIMIERZ NAHORNY Trio - Piwnice TCK, 12.01.07

TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTORS - Piwnice TCK - 19.01.07

POEZJA KS. JANA TWARDOWSKIEGO - Dorota Segda i Krakowskie Przedmieście - 20.01.07

"HISTORIA PEWNEJ PODRÓŻY" - koncert G. Turnaua - Kino Marzenie 28.01.07

KULTURA BE - Niezależna Scena Młodych w grudniu

MIKOŁAJE I MAJKA JEŻOWSKA - Rynek, 03.12.06

MIKOŁAJKOWY WIECZÓR KABARETOWY - Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kino Marzenie, 10.12.06

ROCKOWE O!PŁATECZKI Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 25.12.06

MILES GRIFFITH z zespołem - Piwnice TCK, 08.12.06

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 16.12.06

PTASZYN WRÓBLEWSKI QUARTET - Piwnice TCK 17.11.06

"MIASTO MANIA" - Koncert Marii Peszek, Piwnice TCK - 01.04.07

KULTURA Be - Piwnice TCK 23.11.06

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZADUSZEK DŻEMOWYCH

TERCET CZYLI KWARTET - Kino Marzenie 29.10.06

KONCERT S.M.ROCK - Piwnice TCK, 20.10.06

Niezależna Scena Młodych - 19.10.06 - Piwnice TCK

Niezależna Scena Młodych w październiku

ZADUSZKI DŻEMOWE - Tour 2006

Pi Er DWA - Piwnice TCK - 06.10.06

Wrześniowa KULTURA Be - Piwnice TCK, 21.09.06

KASIA CEREKWICKA - "Wielkie Odkrywanie Małopolski" - Rynek, 29.09.06

ELŻBIETA MIELCZAREK z zespołem - Piwnice TCK, 30.09.06

KULTURA Be - edycja wrześniowa

Benefis ks. prof. dr. hab. Michała Hellera

"MUZYKA NOWEJ PRZESTRZENI" - plenerowy koncert muzyki elektronicznej

GALA MOZARTOWSKA w Tarnowie

86 ROCZNICA CUDU NAD WISŁĄ

"BYŁ SOBIE BLUES" - Letni Festiwal Bluesa na Rynku

OSTATNIA TAKA NOC KABARETOWA - Amfiteatr, 01.09.06

"Największe Przeboje PRL-u" - 21.07.06

KULTURA Be ponownie dopiero we wrześniu!

"ZDERZENIA" Vol.2. - MONK, ABRADAB i inni

NOC SWIETOJAŃSKA - Park Strzelecki - 24.06.06

DZIEŃ DZIECKA - Rynek, 01.06.06

LIQUIDO pierwszy raz w Polsce w ramach "ROCK&ALL" - 03/06/06

UP TO DATE - 26.05.06 - Piwnice TCK

Kwietniowa KULTURA Be wyjatkowo w piątek 21.04.06

"HORYZONTY MAŁOPOLSKI" - finał II edycji - Piwnice TCK - 31.03.06

Kolejna edycja Kultury Be - Piwnice TCK - 30.03.06

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK - 20.04.06

MARTYNA JAKUBOWICZ - Pwinice TCK 22.04.06

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Marzeniu! 09.04.06

POWITANIE WIOSNY z DZIKA KISZKĄ - Piwnice TCK - 25.03.06

"DNI IRLANDZKIE" 04 - 18.03.06

Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK - 23.02.06

PUSTKI i GRAFTMANN w Piwnicach TCK - 24.02.06

FUNK de NITE i Saskia Laroo & Warren Byrd - 24.03.06

"ZADYSZKI DŻEMOWE" Wojtka Klicha - Piwnice TCK - 18.02.06

KABARETOWY ŚLEDZIK - Kabarety HRABI i SŁUCHAJCIE

12 PERKUSISTÓW i JEDEN BAS

JAGODZIŃSKI/ŁUKASIK/SZROM w Piwnicach TCK

"ZDERZENIA" - zmiany w programie!

KULTURA Be czyli NIEZALEŻNA SCENA MŁODYCH

"ZDERZENIA" - czyli skrecze i miksy słowno-muzyczne

Krzysztof KILJAŃSKI w Tarnowie!

14 Tarnowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SYLWESTER NA RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI w WIGILIJNĄ NOC

WIGILIA NA TARNOWSKIM RYNKU

ADAM PIEROŃCZYK TRIO w ramach ART FEST 2005

VAVAMUFFIN i ZERO-TRÓJKA w Piwnicach TCK

Koncert THE GLOBETROTTERS w Piwnicach TCK

Imprezy Wojtka Klicha

ANDRZEJKOWA NOC KABARETOWA

Jam Session z udziałem S.M.Rock w Piwnicach TCK

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.