Dziś jest: 23 maj 2022 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
KONCERTY
KLUB JAZZOWY
S.M.ROCK
KABARET
IMPREZY CYKLICZNE
KULTURA Be
FILM
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plSCENA / KONCERTY

drukuj
2006-11-20
FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 16.12.06 (źródło: Inf.wł./Asfalt Records)
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 16 grudnia 2006 do Piwnic TCK na jedyny koncert
FISZ EMADE TWORZYWO
który odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album
"Piątek 13".

PO RAZ PIERWSZY W TARNOWIE!!!

Na scenie Tarnowskiego Centrum Kultury niejednokrotnie występował już ojciec Artystów - Wojciech Waglewski. Teraz przyszła pora na synów, których twórczość cieszy się dużą estymą wśród sympatyków gatunku w jakim poruszają się Fisz i Emade.

Braciom Waglewskim (Fisz – voc, Emade – sampler MPC, perkusja) na scenie towrzyszyć będą:  Jurek Zagórski – gitara, Staszek Wróbel - bas, Envee – klawisze (moog), Tomek Duda – saxofon, Pablo Hudini - rap.

POBIERZ SPOT REKLAMOWY TRASY KONCERTOWEJ FISZ EMADE (MTV)

Początek koncertu o godz. 20.00.
Bilety w cenie: 20 zł. (przedsprzedaż), 25 zł. (w dniu koncertu)
do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.O płycie "Piątek 13":
Po prawie półtora roku od swych ostatnich długogrających projektów i ponad 2 lata od ostatniej wspólnej płyty, Fisz i Emade wydają 13 października 2006 nowy album. Zapowiadana czerwcowym singlem i klipem „Nie bo nie”, płyta „Piątek 13” to Fisz we wcieleniu, które zaskoczy zarówno zatwardziałych hiphopwców jak i fanów Tworzywa Sztucznego. Bodajże na żadnej dotychczasowej płycie Fisz nie trzyma mikrofonu w garści tak długo i tak mocno. W czasach kiedy po hiphopowym szaleństwie w Polsce zostało niewiele, Fisz z pełną świadomością wraca do raz odwiedzanej rzeki, ale robi to naprawdę w wielkim stylu. Równie sycąca jest płyta od strony muzycznej. Emade dalej podnosi poprzeczkę rodzimej (i nie tylko) konkurencji . To pierwsza płyta, którą nagrał w swym nowym studio. Siląc się na porównania, więcej w tym materiale twardej elektroniki z POE niż subtelnych dźwięków z „Albumu producenckiego” ale to przede wszystkim zupełnie nowa produkcja.

Tak efekt braterskiej współpracy komentuje Fisz:
„Staramy się by kolejne płyty były odpowiedzią na to co muzycznie i tekstowo wydarzyło się na poprzedniej. Tak się złożyło, ze ostatnimi czasy dużo eksperymentowaliśmy z formą muzyczną jak i warstwą tekstową. „Wielkiego Ciężkiego Słonia” nie bez przyczyny wydaliśmy pod nazwą Tworzywo Sztuczne, gdyż cała płyta powstała z udziałem naszego koncertowego składu, co miało niewątpliwie ogromny wpływ na charakter muzyczny naszych nagrań. „Wielki Ciężki Słoń” tekstowo to zamknięta forma bajki i naiwnych, dziecięcych skojarzeń, muzycznie to wycieczki w stronę eksperymentów elektronicznych okraszonych akustycznym brzmieniem trąbek i gitar.

Następnie nadszedł czas na nasze „projekty-przygody”, płyta „Fru!” (początkowo planowana jako maksi singiel) nagrana w duecie z Enveem, płyta POE (duet Emade z Ostrym), czy w końcu projekt Bassisters Orchestra. Te wycieczki stylistyczne, dialogi muzyczne z muzykami z bardzo różnych, często na pozór odległych od siebie środowisk muzycznych spowodowały, że zatęskniliśmy za naszym korzennym, surowym brzmieniem pierwszych płyt nagranych w braterskim tandemie.

Stąd więc „Piątek 13” brzmi surowo niczym nasz debiut „Polepione dźwięki” czy płyta „Na wylot”. Tekstowo to ironiczno-sarkastyczna gra skojarzeń czasami bardzo trzeźwo stąpająca po ziemi, co dla zwolenników tych bardziej intymnych tekstów może okazać się trudne do strawienia. Z drugiej strony na pewno ucieszy wszystkich tych, którzy tęsknili za rozgadaną, hiphopową stylistyka naszych pierwszych płyt.

„Piątek 13” biegnie szybko, krótkie pauzy między utworami, zwarte formy. Miejscami jest  mocno i surowo, czasami bez kompromisów, z duża dawką czarnego humoru.”


Do pracy nad nowym albumem Fisz i Emade zaprosili oczywiście kilku gości. Muzycznie udzielają się Envee, Jurek Zagórski i Bunio, a wokalnie Iza Kowalewska, O.S.T.R., Pablo Hudini oraz Ada i Antek.

Tracklista:
1. Bla Bla Bla numer dwa
2. Goryl
3. Nielegalny towar
4. Serce
5. skit 1
6. Jesteście gotowi?
7. Imitacje
8. Nie bo nie
9. Skit 2
10. Sponsor
11. Pan Mruk
12. Bestseller
13. Krew

bonus:
14. Plastik (gościnnie O.S.T.R.)


Oryginalne teksty urodzonego w 1978 roku Fisza niosą osobisty, wewnętrzny przekaz, pełen para-poezji oraz introwertycznych obserwacji. Teksty opierają się często na samej zabawie słowami w stylu inspirowanym twórczością Mirona Białoszewskiego. W swej twórczości Fisz korzysta z pomocy cenionego producenta a prywatnie rodzonego brata - Emade (ur. 1981), który oprócz operowania samplerem posługuje się także grą na perkusji i klawiszach. Tworzy on dla Fisza muzykę przestrzenną i spokojną a jednocześnie mocną i sto procent autentyczną. Muzykę, której pierwsze inspiracje miały swe korzenie w starej hiphopowej szkole Native Tongues (NYC) i we współczesnym Concious HipHopie. Potem nastąpił okres inspiracji kręgami Nu Soul, Nu Jazz a często po prostu starym Soulem i Funkiem lat 70-tych. Ostatnio w muzyce Emade dużo jest nowoczesnego, modernistycznego Hiphopu, słychać w niej także szereg innych awangardowych nurtów współczesnej muzyki miejskiej (click/noise).

Styl pierwszych dwóch płyt Fisza był w porównaniu do ówczesnego oblicza polskiego HipHopu bardzo ciepły i refleksyjny:

Debiut Fisza „Polepione dźwięki" z 26 czerwca 2000 r. to przełomowa pod względem muzycznym i tekstowym płyta, która zrobiła duże zamieszanie na scenie hiphopowej i spotkała się z samymi najwyższymi ocenami. Nie jest przesadą stwierdzenie, że swym debiutem Fisz nieodwracalnie zmienił polską scenę hiphopową. Wcześniej, dla wymagającego słuchacza HipHopu, na krajowej scenie nie było liczącej się alternatywy dla nurtu głęboko osadzonego w monotonnych realiach brudnej ulicy. Dzięki Fiszowi, zjawisko jakim jest polski HipHop zaczęło być wówczas odbierane jako coś rozwijającego intelektualnie i emocjonalnie.

Wzbogacona o skromny udział instrumentalistów, druga płyta Fisza pt. „Na wylot" operowała bardziej jazzowymi nastrojami. Na płycie gościnnie wystąpiła Novika (wokalistka Futra) a także muzycy sesyjni: Karim Martusewicz (kontrabas, gitara basowa, piano Fendera, analogowy syntezator basowy), Milo Kurtis (przeszkadzajki) oraz ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności Wojciech Waglewski (gitara). Płyta ta jeszcze przed jej wydaniem (24/09/2001) narobiła więcej szumu niż debiut „Polepione...”. W „Machinie" 9/2001 album został oceniony na 4,5 klucza (4 klucze: rewelacja, 5 kluczy - klasyk). W recenzji padły stwierdzenia: „tak jak brzmi "Na wylot" nie brzmiało już dawno nic w tym kraju", „między nim a resztą rapowej sceny znad Wisły nie da się już postawić znaku równości", „znów zawstydza konkurencję, nie tylko hiphopową".

Trzecia płyta Fisza, którą nagrał wraz z własnym, kompletnym zespołem sesyjno-koncertowym, w ogóle wymyka się hiphopowej klasyfikacji i powinna być odbierana jako dzieło niezależne od jakiegokolwiek trendu obecnego w polskiej muzyce. Jest to płyta bardzo autorska i eklektyczna. Wśród zaproszonych muzyków znaleźli się między innymi: tradycyjnie Karim Martusewicz na basie, Marek Piotrowski (Sistars) na klawiszach Rhodes, Dominik Trębski na trąbce oraz rewelacyjnie śpiewająca i poruszająca się Nuno (wcześniej z Modfunk). Nowością był też wtedy Emade siedzący za perkusją oraz grający na innych instrumentach. Pojawiają się także dwaj raperzy - Peteero (znany z debiutu Fisza) a także - po raz pierwszy na płycie – Max zwany teraz Pablo Hudini (na koncie kilkadziesiąt zagranych z Fiszem koncertów). Album ukazał się na rynku 9 grudnia 2002 r.

Nowy, czwarty album pt. „Wielki Ciężki Słoń" (poprzedzony singlem „Tysiąc pięćset sto gwiazd") ukazał się pod koniec maja 2004 r. Jest to pierwszy album firmowany w całości tylko przez nazwę siedmioosobowego zespołu Fisza i Emade - „Tworzywo Sztuczne". Album wprowadził słuchaczy Fisza, czy raczej Tworzywa Sztucznego, na kompletnie nowe tereny muzycznej wrażliwości. Robert Sankowski, krytyk „Gazety Wyborczej", napisał tak o albumie: „Jedna z ważniejszych polskich płyt tego roku. Mimo, że mamy dopiero koniec maja".

W listopadzie 2004 ukazał się długo oczekiwany album koncertowy całego zespołu Tworzywo Sztuczne - „Na rzywo w Mózgu". Jak sam tytuł wskazuje, koncert został zarejestrowany w klubie „Mózg" w Bydgoszczy (w maju 2004), w składzie: Fisz – wokal, Emade – perkusja, Dominik Trębski – trąbka, klawisze, Staszu Starship – bas, Łukasz Moskal – congas, perkusjonalia, Jurek Zagórski – gitara, Pablo Hudini – rap.

25 kwietnia 2005 ukazał się album autorstwa duetu Fisz (tym razem zarówno bez towarzystwa Tworzywa Sztucznego jak i bez Emade) oraz Envee (producent i DJ, członek kolektywu Niewinni Czarodzieje, wydający w londyńskiej wytwórni Fluid Ounce). Album poprzedzony był singlem „Kryminalny Bluez”, do którego powstał niezwykle oryginalny „quasi animowany” klip autorstwa Sebastiana Pańczyka. Jednak dopiero drugi klip „Kręcioł” przyniósł ze sobą rozmach produkcji, który przerósł nie tylko wszystko co do tej pory powstało w Asfalt Records, ale także na całym polskim rynku fonograficznym. Oba single do albumu „Fru!” ukazały się na rynku w wydaniach płytowych (w eleganckim digipacku).

Fisz oraz Emade brali udział w nagraniu płyty Marii Peszek „Miasto Mania”, która ukazała się na rynku 14/10/2006. Obecnie obaj bracia pracują nad najnowszą płytą duetu Fisz Emade, której premiera przewidziana jest na 13 października 2006 r. W międzyczasie, 2 czerwca ukazał się maxisingiel i clip video „Nie bo nie” zapowiadający album.

Fisz zdobył nominację do Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2000 w kategorii debiut roku oraz album roku - Rap & Hip-Hop. Nominacja w kategorii album roku – Rap & Hip-Hop powtórzyła się także przy Fryderyku 2002 („Na wylot”). Nominacja do Fryderyka 2003 za album „F3" przyszła za to w kategorii album roku - muzyka klubowa podobnie jak nominacja do Fryderyka 2004 za album „Wielki Ciężki Słoń”. Fisz zdobył nagrodę Machiner 2000 w kategorii „Płyta niszowa" oraz za sprawą Pawła Sito, wówczas szefa Radiostacji, nominację do „Paszportu Polityki" w kategorii „Jazz, Rock, Pop, Estrada". „Polepione dźwięki" wybrane zostały polską płytą roku 2000 przez redakcję pisma „Fluid". Hiphopowy miesięcznik „Klan” nazwał Fisza „najlepszym / najważniejszym wykonawcą polskim 2001”, jego brata Emade „najlepszym / najważniejszym producentem polskim 2001” a video do singla „Tajemnica” – „najlepszym klipem polskim 2001”. Jakby tego było mało, album „Na wylot", otwiera listę „najlepszych / najważniejszych płyt polskich 2001". Otrzymał „Ślizgera 2001” w kategorii „Osobowość”. Album „F3” został (obok 4 innych albumów) wyróżniony w podsumowaniu roku 2002 pisma „Klan” za – „wyjście poza hip-hop". W tym samym podsumowaniu wyróżniono producenta płyty – Emade – „za organiczne i elektroniczne smaczki „F3" (obok 4 innych producentów). Kolejnego współ-wyróżnienia doczekał się także pochodzący z albumu singiel „Sznurowadła” („za chilloutowy niepokój") i teledysk do tego utworu autorstwa Tomasza Nalewajka („za krew i umywalkę"). W kwietniu 2005 roku cała trójka – Fisz, Emade oraz ich ojciec – Wojciech Waglewski otrzymali wspólnie (obok 4 innych wyróżnionych) „Fenomena” nagrodę tygodnika „Przekrój”.

Oprócz trzech płyt oraz wcześniejszego udziału w ramach grupy RHX, Fisz wystąpił gościnnie na płytach: Grammatik „Światła miasta" (T1 2000), Ośka „Kompilacja 2" (Asfalt 2001), DJ 600 V „Wrukwione bity" (RRX 2001), Paktofonika „Archiwum Kinematografii” (Gigant 2002) oraz na czeskiej kompilacji „East Side Unia 2" (Terrorist! 2000). Gościnny występ Fisza znalazł się na także na ostatniej płycie zespołu T.Love. Nie należy też zapomnieć o dwóch winylowych (12") singlach Fisza z utworami „Polepiony" i „Huragan" (Asfalt 2001) oraz „Tajemnica” (Asfalt 2001), a także o dwóch kompaktowych maxi-singlach z albumu „Na Wylot”: „Tajemnica” (Asfalt 2001) oraz „30 cm” (Asfalt 2002).

18 października 2003 w Teatrze „Wybrzeże" miała miejsce polska prapremiera spektaklu „Tlen" Iwana Wyrypajewa w inscenizacji Agnieszki Olsten z muzyką wyprodukowaną przez Fisza i Emade z udziałem Olo Walickiego, Dominika Trębskiego i Jurka Zagórskiego.

Fisz i Emade stale koncertują od 2000 r. Od września 2002 r. jako zespół Tworzywo (Sztuczne) w w składzie którego przewijają się Jurek Zagórski – gitara, Staszek Wróbel – bas, Envee – moog, Dominik Trębski - trąbka, efekty, Pablo Hudini – rap, Manuel Juarez lub Łukasz Moskal - konga. W sumie (od września 2000 do końca 2005) Fisz wystąpił na 202 koncertach, w tym w Berlinie, Bordeaux, Calvi (Korsyka), Dijon, Marsylii, Wiedniu, Pradze, Paryżu i Saint Vallier. Nie obejmuje to licznych a ostatnio coraz liczniejszych występów DJ-skich Fisza, w których partnerują mu zależnie od okoliczności Bunio (razem tworzą duet DJ-ski X Boys), Envee lub Emade. Fisz jest stałym DJ-ejem klubów „Punkt” w Warszawie oraz „Mechanik” w Gdańsku i „Mandarynka” w Sopocie.

Informacje i zdjęcia udostępnione przez wydawcę Asfalt Records.* GALERIA *


(600x431)
JPEG
(600x431)
ZIP
61.29 kb
(319x480)
(487x480)
(487x480)
(487x480)
ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 30.10.09

GRZECH PIOTROWSKI - "Emotronica" - Piwnice TCK, 09.10.09

THE CAR IS ON FIRE - Ombarrops! Tour 09 - Piwnice TCK, 16.10.09

NOC KABARETOWA czyli PROLOG TALII - NOWAKI/MACIEŻ/NEO-NÓWKA/ŻARÓWKI/JACHIMEK - Sala MCK, 10.10.09

JAZZPOSPOLITA - Inauguracja nowego sezonu jazzowego w TCK - Piwnice TCK, 11.09.09

KONCERT KONTRABASISTY JAKUBA CYWIŃSKIEGO - TCK, 19.08.09

S.M.ROCK - Koncert uczniów i nauczycieli - Piwnice TCK, 26.06.09

United Europe Jazz Festival – Jazz Band Ball Orchestra - Piwnice TCK, 23.05.09

THE SAME + Goście - Koncert promocyjny - Piwnice TCK, 29.05.09

ARTUR DUTKIEWICZ TRIO - Piwnice TCK, 22.05.09

KABARET HRABI - "KOBIETA i MĘŹCZYZNA" - Kino Marzenie, 26.04.09

KULTURA Be - ETHNIC PROJECT, gość wieczoru: KUMKA OLIK - Piwnice TCK, 24.04.09

S.M.ROCK - KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI - Piwnice TCK, 27.03.09

WIECZÓR KABARETOWY z udziałem Stanisława TYMA i Kabaretu CIACH - Kino Marzenie, 16.03.09

FUNKY GROOVE - Napiórowski/Lesicki/Grabowy/Jahr - Piwnice TCK, 13.03.09

HURT - Piwnice TCK, 07.03.09

FISZ EMADE TWORZYWO - "HEAVI METAL" - Piwnice TCK, 20.02.09

KULTURA Be - NEW VIEW, gość wieczoru: RENTON - Piwnice TCK, 30.01.09

PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING QUARTET - Piwnice TCK, 23.01.09

SYLWESTER NA RYNKU - 31.12.08

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.08

NIE-BO - Piwnice TCK, 12.12.08

PERIHELLIUM, gość wieczoru LILI MARLENE - Piwnice TCK, 05.12.08

KARNAWAŁOWY WIECZÓR KABARETOWY: SMILE i LIMO - Kino Marzenie, 18.01.09

JUBILEUSZOWY KONCERT z OKAZJI 15-LECIA S.M.ROCK - Piwnice TCK, 28.11.08

CZESŁAW ŚPIEWA - Kino Mrzenie, 26.11.08

MARIA AWARIA - KONCERT MARII PESZEK - Kino Marzenie, 16.11.08

SUCHY CHLEB DLA KONIA, FARMA, gość: L.STADT - Piwnice TCK, 14.11.08

KRZYSIA GÓRNIAK BAND - Piwnice TCK, 07.11.08

ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 31.10.08

KOLEJNY SEZON KULTURY Be - NIEZALEŻNEJ SCENY MŁODYCH

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK, 19.10.08

FUNK de NITE & BRYAN CORBETT - Piwnice TCK, 03.10.08

6 NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 05.09.08

"BYŁ SOBIE BLUES..." - III Letni festiwal bluesa - Rynek, sierpień 2008

"JAZZ-owy RYNEK" - Rynek, Lipiec 2008

"OGRÓDEK DŹWIĘKÓW" - Lipiec 2008, Ogródek TCK

"NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" - Promenada nad Wątokiem, 23.06.08

KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SM.ROCK - Piwnice TCK, 27.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - KOŃ POLSKI, SZAFA GRA, JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL, Rynek, 15.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - TARNOWSKA SCENA, Rynek, 13.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - SOFA, SMOLIK, 14.06.08, Rynek

GRZECH PIOTROWSKI QUARTET - Piwnice TCK, 30.05.08

KULTURA Be - DZIUNEK & MANGO COLLECTIVE, HUMBACK, gość wieczoru: POGODNO, 20.06.08

THE GLOBETROTTERS - Piwnice TCK, 25.04.08

BANDA WOLANDA, gość wieczoru: BRUNO SCHULZ - Piwnice TCK, 05.04.08

Urodzinowy koncert HABAKUK - Piwnice TCK, 15.03.08

PILICHOWSKI BAND - Piwnice TCK, 28.03.08

LEMUR BASE, gość wieczoru: PLATEAU - Piwnice TCK, 1.03.08

FULL DRIVE 2 - Piwnice TCK, 29.02.08

S.M.ROCK - Koncert nauczycieli i uczniów - Piwnice TCK, 22.02.08

ŚWIETLIKI - XV LAT NA SCENIE - Piwnice TCK, 8.02.08

CHODŹMY NA TRUSKAWKI, RADICAL COUNT, ENDSCREEN, gość: KID A - Piwnice TCK, 19.01.08

BRAZYLIA ŚPIEWANA PROJEKT - Piwnice TCK, 11.01.08

RAZ DWA TRZY - "Młynarski" - Kino Marzenie, 12.01.2008

SYLWESTER 2007 NA TARNOWSKIM RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.07

S.M.ROCK - Koncert Uczniów i Nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych - Piwnice TCK, 23.11.07

SOFA - Piwnice TCK, 14.12.07

PIOTR BAŁTROCZYK, Kabaret PARANIENORMALNI - Kino Marzenie, 01.12.07

ETHOS, gość wieczoru: THE POISE RITE - Piwnice TCK, 16.11.07

DAMAGE CONTROL - Bałdych/Żaczek/Konrad/Tomaszewski - Piwnice TCK, 09.11.07

ZADUSZKI DŻEMOWE WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 02.11.07

EASTCOM & MC STEWLOCKS - Piwnice TCK, 19.10.07

THE SAME, METAL DIVISION, gość wieczoru: TOTENTANZ - Piwnice TCK, 26.10.07

BAKSHISH SOUNDSYSTEM - Piwnice TCK, 12.10.07

"POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ" - Amfiteatr Letni, 20 - 21.09.07

NEW BONE - Piwnice TCK, 28.09.07

JESZCZE JEDNA NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 01.09.07

BYŁ SOBIE BLUES... - Letni Festiwal Bluesa, sierpień 2007

"BEZ OGRÓDEK" - cykl lipcowych koncertów jazzowych

P.M. ELEKTRIC QUARTET - Piwnice TCK, 22.06.07

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA - Promenada nad Wątokiem, 23.06.07

MUCHY, TOTENTANZ, HEY - Amfiteatr Letni, 29.06.07

Kwartet TELEWIZOR - Piwnice TCK, 15.06.07

TOMEK LIPIŃSKI - solo, akustycznie - Piwnice TCK, 11.05.07

NATURAL MYSTIC - Piwnice TCK, 04.05.07

PINK FREUD - Piwnice TCK, 27.04.07

Kabaret HRABI z programem "POJUTRZE" - Kino Marzenie, 14.04.07

CZUBAND - Koncert urodzinowy - Piwnice TCK, 13.04.07

KULTURA Be - Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK, 22.03.07

2 koncerty muzyki irlandzkiej/celtyckiej - DUAN, DANAR - Piwnice TCK

"DNI IRLANDZKIE"

NIE-BO - Piwnice TCK, 29.03.07

DES MOINES - Piwnice TCK, 23.03.07

CONTEMPORARY NOISE QUINTET - Piwnice TCK, 09.03.07

PRZEGLĄD AMATORSKICH KABARETÓW "ŻÓŁTA DRABINA" - Piwnice TCK, 09.02.07

Kolejny koncert nauczycieli i uczniów S.M.ROCK - Piwnice TCK, 02.02.07

KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH - Piwnice TCK, 23.02.07

"TRIBUTE TO KOMEDA" - Koncert Marii Sadowskiej - Kino Marzenie, 18.02.07

Nabór wykonawców do kolejnych edycji KULTURY Be

WŁODZIMIERZ NAHORNY Trio - Piwnice TCK, 12.01.07

TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTORS - Piwnice TCK - 19.01.07

POEZJA KS. JANA TWARDOWSKIEGO - Dorota Segda i Krakowskie Przedmieście - 20.01.07

"HISTORIA PEWNEJ PODRÓŻY" - koncert G. Turnaua - Kino Marzenie 28.01.07

KULTURA BE - Niezależna Scena Młodych w grudniu

MIKOŁAJE I MAJKA JEŻOWSKA - Rynek, 03.12.06

MIKOŁAJKOWY WIECZÓR KABARETOWY - Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kino Marzenie, 10.12.06

ROCKOWE O!PŁATECZKI Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 25.12.06

MILES GRIFFITH z zespołem - Piwnice TCK, 08.12.06

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 16.12.06

PTASZYN WRÓBLEWSKI QUARTET - Piwnice TCK 17.11.06

"MIASTO MANIA" - Koncert Marii Peszek, Piwnice TCK - 01.04.07

KULTURA Be - Piwnice TCK 23.11.06

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZADUSZEK DŻEMOWYCH

TERCET CZYLI KWARTET - Kino Marzenie 29.10.06

KONCERT S.M.ROCK - Piwnice TCK, 20.10.06

Niezależna Scena Młodych - 19.10.06 - Piwnice TCK

Niezależna Scena Młodych w październiku

ZADUSZKI DŻEMOWE - Tour 2006

Pi Er DWA - Piwnice TCK - 06.10.06

Wrześniowa KULTURA Be - Piwnice TCK, 21.09.06

KASIA CEREKWICKA - "Wielkie Odkrywanie Małopolski" - Rynek, 29.09.06

ELŻBIETA MIELCZAREK z zespołem - Piwnice TCK, 30.09.06

KULTURA Be - edycja wrześniowa

Benefis ks. prof. dr. hab. Michała Hellera

"MUZYKA NOWEJ PRZESTRZENI" - plenerowy koncert muzyki elektronicznej

GALA MOZARTOWSKA w Tarnowie

86 ROCZNICA CUDU NAD WISŁĄ

"BYŁ SOBIE BLUES" - Letni Festiwal Bluesa na Rynku

OSTATNIA TAKA NOC KABARETOWA - Amfiteatr, 01.09.06

"Największe Przeboje PRL-u" - 21.07.06

KULTURA Be ponownie dopiero we wrześniu!

"ZDERZENIA" Vol.2. - MONK, ABRADAB i inni

NOC SWIETOJAŃSKA - Park Strzelecki - 24.06.06

DZIEŃ DZIECKA - Rynek, 01.06.06

LIQUIDO pierwszy raz w Polsce w ramach "ROCK&ALL" - 03/06/06

UP TO DATE - 26.05.06 - Piwnice TCK

Kwietniowa KULTURA Be wyjatkowo w piątek 21.04.06

"HORYZONTY MAŁOPOLSKI" - finał II edycji - Piwnice TCK - 31.03.06

Kolejna edycja Kultury Be - Piwnice TCK - 30.03.06

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK - 20.04.06

MARTYNA JAKUBOWICZ - Pwinice TCK 22.04.06

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Marzeniu! 09.04.06

POWITANIE WIOSNY z DZIKA KISZKĄ - Piwnice TCK - 25.03.06

"DNI IRLANDZKIE" 04 - 18.03.06

Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK - 23.02.06

PUSTKI i GRAFTMANN w Piwnicach TCK - 24.02.06

FUNK de NITE i Saskia Laroo & Warren Byrd - 24.03.06

"ZADYSZKI DŻEMOWE" Wojtka Klicha - Piwnice TCK - 18.02.06

KABARETOWY ŚLEDZIK - Kabarety HRABI i SŁUCHAJCIE

12 PERKUSISTÓW i JEDEN BAS

JAGODZIŃSKI/ŁUKASIK/SZROM w Piwnicach TCK

"ZDERZENIA" - zmiany w programie!

KULTURA Be czyli NIEZALEŻNA SCENA MŁODYCH

"ZDERZENIA" - czyli skrecze i miksy słowno-muzyczne

Krzysztof KILJAŃSKI w Tarnowie!

14 Tarnowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SYLWESTER NA RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI w WIGILIJNĄ NOC

WIGILIA NA TARNOWSKIM RYNKU

ADAM PIEROŃCZYK TRIO w ramach ART FEST 2005

VAVAMUFFIN i ZERO-TRÓJKA w Piwnicach TCK

Koncert THE GLOBETROTTERS w Piwnicach TCK

Imprezy Wojtka Klicha

ANDRZEJKOWA NOC KABARETOWA

Jam Session z udziałem S.M.Rock w Piwnicach TCK

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.